OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Odnowiony SOR z częścią dla dzieci (foto)

Za nami oficjalne otwarcie nowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w ostrowskim szpitalu oraz kompleksowo wyremontowanej tzw. starej części. Po 10 miesiącach od wmurowania kamienia węgielnego, dziś to jeden nowoczesny i przestronny organizm z pierwszą w naszym regionie częścią dedykowaną dzieciom i młodzieży charakterystycznym dla szpitala dizajnem wnętrz.

+

Większy komfort dla pacjentów i dla personelu. Istotne jest to, że na to warte ponad 9 mln zł zadanie szpital pozyskał dofinansowanie w wysokości 85 proc. wartości ze środków unijnych. To nie ostatnie nasze słowo i zadanie inwestycyjne w szpitalu w tym roku!

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
esteta
2 lat temu

A mnie się podoba. Wiem ,że niektórzy woleli by jelenie na rykowisku, ale o gustach sie nie dyskutuje

win
odpowiada  pisiorex
2 lat temu

Jaka płaca taka płaca.

Maxi
2 lat temu

Do Michał. A wiesz może skąd na wszystko od razu wziąć pieniądze? Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale dopiero od 2004 roku zaczęła się modernizacja szpitala, który w rozwoju zatrzymał się w latach 70-tych, a nawet wcześniej. Tu są potrzebne grube MILIONY, które musi wypracować szpital, albo dofinansować powiat. Łatwo mówić- trudniej robić. Jak masz, to daj, a nie pier…l głupot.

Julek
odpowiada  wjw
2 lat temu

Tak, nadal. I oprócz tego opinia lekarza rodzinnego, czy sie nadajesz czy też nie.

Julek
odpowiada  Julia
2 lat temu

Julia, a kto Ci każe na to patrzeć??? Na telefon se patrz jak nie masz na co.

Michal
2 lat temu

To niech się za laryngologie wezmą bo wieje tam komuna i personel wymienia bo lekarze na tym oddziale w kultura pozostawiają wiele do życzenia.

pisiorex
2 lat temu

Szpital super- teraz tylko personel to ten stary chamowaty , bezczelny pogonić . Ale są tez ludzie grzeczni kulturalni , uprzejmi ale niestety to żadkosc .

wjw
2 lat temu

A do przyjęcia pacjenta na oddział szpitala to nadal castingi ?

ii
2 lat temu

albo dac zaspas lekow na uspokojenie personelowi.trafisz tam to czujesz sie jakbys byl workiem kartofli a nie czlowiekiem,zero empati

PanDa
2 lat temu

Łopatka znów trochę kasy zgarnął? Pewnie nie tylko trochę. Cały Ostrów to jak szpital tylko nie wiem czy Patologia czy Psychiatria?

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x