OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kretyński pomysł Grzeszczyka?

Kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, Damian Grzeszczyk, w dniu swojego namaszczenia przez Schetynę i Lubnauer, zapowiedział rychłe spotkanie się z wyborcami w sprawie swojego programu wyborczego. Czołowy polityk z Platformy Obywatelskiej bezpardonowo ocenił ten pomysł kretyńskim. Wszystko dlatego, że przecież jeszcze nie został ogłoszony termin wyborów. Czy to możliwe, że kandydat mający wykształcenie prawnicze nie wiedział, że nie można robić takich rzeczy przed ogłoszeniem terminu wyborów?

+

Z pewnością były to pierwsze niespełnione obiecanki wyborcze i to przez kandydata popieranego przez Platformę Obywatelską i .Nowoczesną.
Jak twierdzi kandydat na swoim profilu w mediach społecznościowych ma bardzo silne podstawy merytoryczne. Słuchając jednak jego pierwszych wywiadów, można mieć co do tego duże wątpliwości. Przypomnijmy, że według kandydata “Sport to parowozownia”, a “niepełnosprawni to zdrowie”.

Trudno zrozumieć wystawienie takiego kandydata, zwłaszcza, że według Krystiany Drozd z KS Stal, prezydent powinien m.in. przejść przez samorządowe szczeble zarządzania. Tymczasem Damian Grzeszczyk nie był radnym, a nawet nie był w Radzie Osiedla.

Kandydat Grzeszczyk uważał, że dzięki swojemu doświadczeniu prawniczemu, będzie omijał obostrzenia prawne i rozwiązywał problemy miejskie. Dlaczego zabrakło tego sprytu przy obiecanym spotkaniu z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego?

62 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czarno to widzę
odpowiada  Beata na Prezydenta
2 lat temu

Niedouczeni ciągną do swojego. Po co wykształcony prezydent. Nie wystarczy że sprytny, umie się przytulać i szastać nie swoimi pieniędzmi?

politolog
2 lat temu

Spotkanie się z wyborcami przed ogłoszeniem terminu wyborów nie jest naruszeniem Kodeksu Wyborczego. Takie spotkanie nie jest agitacją wyborczą ani również kampanią. Szkoda, że ostrowskie medium już zaczęło się wpisywać w te działania, które samo krytykuje u innych. Chyba, że to artykuł na zlecenie? Jeśłi tak … to pozostaje się tylko domyślać … czyje.

Ja
odpowiada  Beata na Prezydenta
2 lat temu

Ma pani prawo wybrać kogo chce ale zwracam uwagę, że dwóch już zgłoszonych kandydatów zdecydowanie ma większe wykształcenie od obecnej p.prezydent, do tego jeden wielokierunkowe więc z tymi ” niedoukami” to bezczelność!.

W sprawie placu
2 lat temu

Nie mozna tej sprawy załatwić ponad podziałami ludzie? To dla dobra dzieci – kufa opamietajcie się! Wakacje plac zabaw zamkniety boisko zamknięte! To kufa tylko w Ostrowie!

olo
odpowiada  Wacuś
2 lat temu

Ejże.koleś nie irytuj się! Tak,nie zarządzają radni, ale może tak interwencja, zwykłe zajęcie się sprawą,zainteresowanie,pojawienie się na miejscu. Słowo,,radny,, to w moim pojęciu osoba,która w przypadku problemów,powinna temu zaradzić a nie pobierać diety i prezentować się przed kamerami na imprezach! Jak p.Alojzy ! Przecież radny to mieszkaniec osiedla. A nie łazić po domach,po osiedlu przed wyborami,jak domokrążcy !

koleś
odpowiada  Wacuś
2 lat temu

Wacuś! Radni czekają na kolejne imprezy,aby się pokazać przed wyborami ! Przeziębisz sobie siusiaka a jeszcze narobisz zgorszenia.Jak siostry zobaczą jak siusiasz – będą niewyspane rano…..?

do Wacusia
odpowiada  Wacuś
2 lat temu

Kretynie, radni nie zarządzają miastem. To prezydent teoretycznie przynajmniej zarządza. Zamknął urząd miasta, którym kieruje prezydent Klimek! Jak trwoga to do radnych, do chwalenia jest pani Klimek? Ludzie obudźcie się i zobaczcie kto miastem rządzi.

Wacuś
2 lat temu

Wakacje a radni nie potrafią załatwić otwarcia placu zabaw ! Kartka wisi i sprawa załatwiona! Takich radnych obsiusiamy !!!

mieszkaniec
odpowiada  Do mieszkańca osiedla
2 lat temu

Po to radni,aby wpłynąć na Urząd Miejski,zapytać Siostry Salezjanki,jakie,przyczyny,kłopoty? Dlaczego UM zamknął.Po ludzku po prostu próbować załatwić!

Do mieszkańca osiedla
2 lat temu

Na bramie tego placu zabaw jest kartka ze plac zabaw zamknięty decyzją Urzędu Miasta!

62
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x