Kretyński pomysł Grzeszczyka?

Kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, Damian Grzeszczyk, w dniu swojego namaszczenia przez Schetynę i Lubnauer, zapowiedział rychłe spotkanie się z wyborcami w sprawie swojego programu wyborczego. Czołowy polityk z Platformy Obywatelskiej bezpardonowo ocenił ten pomysł kretyńskim. Wszystko dlatego, że przecież jeszcze nie został ogłoszony termin wyborów. Czy to możliwe, że kandydat mający wykształcenie prawnicze nie wiedział, że nie można robić takich rzeczy przed ogłoszeniem terminu wyborów?

+

Z pewnością były to pierwsze niespełnione obiecanki wyborcze i to przez kandydata popieranego przez Platformę Obywatelską i .Nowoczesną.
Jak twierdzi kandydat na swoim profilu w mediach społecznościowych ma bardzo silne podstawy merytoryczne. Słuchając jednak jego pierwszych wywiadów, można mieć co do tego duże wątpliwości. Przypomnijmy, że według kandydata „Sport to parowozownia”, a „niepełnosprawni to zdrowie”.

Trudno zrozumieć wystawienie takiego kandydata, zwłaszcza, że według Krystiany Drozd z KS Stal, prezydent powinien m.in. przejść przez samorządowe szczeble zarządzania. Tymczasem Damian Grzeszczyk nie był radnym, a nawet nie był w Radzie Osiedla.

Kandydat Grzeszczyk uważał, że dzięki swojemu doświadczeniu prawniczemu, będzie omijał obostrzenia prawne i rozwiązywał problemy miejskie. Dlaczego zabrakło tego sprytu przy obiecanym spotkaniu z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe fakty w sprawie reanimowanej 18-latki (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

62 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zzorro
5 lat temu

lewica was pogodzi i ukróci waszą pyche

Konsument antykomuch
odpowiada  zzorro
5 lat temu

I przyjdzie Miller który storpeduje dostawy gazu z USA, tak jak zrobił z dostawami i budową gazociągu z Norwegii, bo z Rosji miało być najtaniej.

JUNGEN
5 lat temu

Niedługo i tak platforma się rozpadnie podobnie jak to się stało z nowośmiesznymi, niech zamykają tych złodziei.

Mieszkaniec
5 lat temu

Skoro taki słaby kandydat to dlaczego tyle sił redakcja poświęca na niego? Kolejny news o Damianie Grzeszczyku.

KAMIL
5 lat temu

Zagłosuję na każdego byle nie na platfusa, zobaczcie co zrobili, a raczej czego nie zrobili przez 8 lat …

mi
odpowiada  KAMIL
5 lat temu

A czegóż to nie zrobili? Pisuary nic więcej nie potrafią tylko – „przez ostatnie osiem lat…”. A cóż to takiego robią? Spijają mleczko z tych ośmiu lat!

JUNGEN
odpowiada  KAMIL
5 lat temu

Taaa, spijają mleczko z afer zostawionych przez platfiusków aha haha co za gość

1
5 lat temu

Czy on należy do nadzwyczajnej kasty ludzi ???

Hazardzista
5 lat temu

Logik to logik. Nie to co członek specjalnej czy tam wyjątkowej kasty.

Ogrzewający dom gazem
5 lat temu

Na kandydata z PO nie zagłosuję, bo do dziś płacę za gaz ziemny najdrożej z całej UE, a niekorzystną umowę z Rosją podpisał w imieniu rządu PO-PSL Pawlak Waldemar, który był ministrem gospodarki w rządzie Tuska.

PO
odpowiada  Ogrzewający dom gazem
5 lat temu

Pawlak był w rządzie Tuska?Kiedy?

M43
odpowiada  Ogrzewający dom gazem
5 lat temu

W tym (powyżej)wpisie nie chodzi piszącemu o to czy był ministrem,ale o to by coś głupiego napisać.
Nie pamiętający („ciemny lud”) przecież taką głupotę kupi.
Prawda Panie „Ogrzewający dom gazem”?

Ogrzewający dom gazem
odpowiada  Ogrzewający dom gazem
5 lat temu

Fragment z Wikipedii na temat Pawlaka Waldemara.
„W 1995 kandydował na urząd prezydenta RP (gdy z kandydowania zrezygnował marszałek Sejmu Józef Zych). W pierwszej turze wyborów uzyskał 4,31% poparcia (5. miejsce, 770 417 głosów)[13].

15 czerwca 2004 objął stanowisko przewodniczącego klubu parlamentarnego PSL[14], a 29 stycznia 2005 został ponownie wybrany na prezesa partii. 16 listopada 2007, po przedterminowych wyborach parlamentarnych i zawiązaniu przez PSL koalicji PO-PSL, objął urzędy ministra gospodarki i wiceprezesa Rady Ministrów w pierwszym rządzie Donalda Tuska. 11 kwietnia 2010 został wiceprzewodniczącym Międzyresortowego Zespołu do spraw koordynacji działań podejmowanych w związku z tragicznym wypadkiem lotniczym pod Smoleńskiem, powołanego przez premiera Donalda Tuska po katastrofie polskiego Tu-154 w Smoleńsku”.

Werto
5 lat temu

A co to zmieni nam zwykłym mieszkańcom czy będzie prezydent PISior czy PO czy inny. Oni i tak wśród swoich będą rozdawać posady, dotacje i ci tam tylko można zyskać. Wszystkie grabie grabią do siebie. Chyba że wszyscy forumowicze mają w tym prywatny interes to rozumiem.

senior
5 lat temu

Może jeszcze ogłosi się jakiś kandydat na Prezydenta miasta, na razie kandydata brak.

Wiktor
5 lat temu

Tej pani K.D już dziękujemy- dosyć już krwi napsuła. !!!!!!

.
odpowiada  Wiktor
5 lat temu

A co wspólnego z tym artykułem ma p. Drozd? Rozumiem że dla podbicia oglądalności autor umieścił jej nazwisko w tym wątpliwym newsie.

62
0
Napisz co o tym sądziszx