Kretyński pomysł Grzeszczyka?

Udostępnij
Tweet

Kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, Damian Grzeszczyk, w dniu swojego namaszczenia przez Schetynę i Lubnauer, zapowiedział rychłe spotkanie się z wyborcami w sprawie swojego programu wyborczego. Czołowy polityk z Platformy Obywatelskiej bezpardonowo ocenił ten pomysł kretyńskim. Wszystko dlatego, że przecież jeszcze nie został ogłoszony termin wyborów. Czy to możliwe, że kandydat mający wykształcenie prawnicze nie wiedział, że nie można robić takich rzeczy przed ogłoszeniem terminu wyborów?

+

Z pewnością były to pierwsze niespełnione obiecanki wyborcze i to przez kandydata popieranego przez Platformę Obywatelską i .Nowoczesną.
Jak twierdzi kandydat na swoim profilu w mediach społecznościowych ma bardzo silne podstawy merytoryczne. Słuchając jednak jego pierwszych wywiadów, można mieć co do tego duże wątpliwości. Przypomnijmy, że według kandydata „Sport to parowozownia”, a „niepełnosprawni to zdrowie”.

Trudno zrozumieć wystawienie takiego kandydata, zwłaszcza, że według Krystiany Drozd z KS Stal, prezydent powinien m.in. przejść przez samorządowe szczeble zarządzania. Tymczasem Damian Grzeszczyk nie był radnym, a nawet nie był w Radzie Osiedla.

Kandydat Grzeszczyk uważał, że dzięki swojemu doświadczeniu prawniczemu, będzie omijał obostrzenia prawne i rozwiązywał problemy miejskie. Dlaczego zabrakło tego sprytu przy obiecanym spotkaniu z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PiS ogłosiło kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
Subskrybuj
Powiadom o

62 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ANKIETER
5 lat temu

Najlepszym Kandydatem jest doświadczony, lokalny samorządowiec.
Odważnym i bezkompromisowym jest Pan Alojzy Motylewski.
Ten Kandydat daje nadzieję na unormowanie sytuacji w Ostrowie Wielkopolskim.

@Ankieter
odpowiada  ANKIETER
5 lat temu

Jak tak dalej pójdzie, to naprawdę pan Alojzy okaże się najlepszy. O la Boga, ratuj się kto może.

ostrovianin
odpowiada  ANKIETER
5 lat temu

Tak jak na prezydenta Warszawy zostanie wybrany Jaki tak na prezydenta Ostrowa powinien zostać wybrany ktoś młody kreatywny nie z poprzednich układów …. ktoś z twardej prawicy kto zapewni nam godne zmiany.. Nie mam nic do pana Alojzego ale to stara szkoła która dzisiaj sie średni sprawdzi….

mieszkaniec
5 lat temu

Beata wygra w cuglach. Sądy,Konstytucja,IPN,Trybunał,Konstytucyjny – to walka o wpływy establishmentu elit władzy. Przysłowiowy Kowalski ma to gdzieś,dla poszczególnych grup społecznych, liczy się o ile rządzący poprawili ich byt. A tu aferzyści PO raczej zabierali ,OFE,uprawnienia do wcześniejszej emerytury,nic nie dając z oszczędności uzyskanych społeczeństwu.!!! A o zainteresowaniu tymi sprawami świadczy,kilkadziesiąt,kilkaset uczestników manifestacji różnych maści,zwłaszcza brak młodych. SAMA SĘDZIA GERSDORF STWIERDZIŁA ŻE WOLĄ 500 + NIŻ MANIFESTACJE Dlatego czekam na kabaret 4 lip[ca na manifestacje z Wałęsą w pidżamie. Lepsza pełna micha na dole, niż bronić ,, tłustych elit,, na górze !

TEDI
5 lat temu

jak On to ogarnie

Iza
5 lat temu

Wszyscy byle nie obecna Pani Klimek. Ostrów potrzebuje prezydenta z wizją rozwoju gospodarczego miasta, a nie prezydenta który ściska się na każdym spotkaniu z ludźmi. Najlepszy tego przykład to, brak absolutorium.

Kochający wszystkich
5 lat temu

Ja też zagłosuję na Beatę Klimek, bo jej po drodze z każdym. A to z seniorami, z młodymi małżeństwami którym na świat przyszły dzieci, z dziewczynami chcącymi mieć nieograniczony dostęp do aborcji, z kościołem katolickim, z homoseksualistami takimi jak prezydent Słupska Biedroń, ze środowiskami opozycji totalnej jak Tomasz Lis (Lisjenko) itd, itp.

Kit
5 lat temu

No to jak dla mnie PiS i PO sobie strzeliło w noge kandydatami. Trudno nie jestem za pania prezydent ale z trojga złego ona ma mój głos.

Strażnik Texasu
5 lat temu

Zagłosuję nawet na Beatkę, ale nigdy na kandydata z PO.
Dość tych szmalcowników.

Beata na Prezydenta
5 lat temu

Pani Beata powinna ponownie rządzić w Ostrowie i tyle w temacie. Inni kandydaci to nieuki platfusy i pseudo karierowicze.

Wyborca
odpowiada  Beata na Prezydenta
5 lat temu

Dla mnie nieuk to ktoś kto liceum kończył wieczorowe.

Inżynier Mamoń
odpowiada  Beata na Prezydenta
5 lat temu

Też uważam, że tylko ci którzy kończyli politologię jak pani prezydent posiadają stosowne wykształcenie reszta, to niedouki, platfusy i pseudo karierowicze.

Ja
odpowiada  Beata na Prezydenta
5 lat temu

Ma pani prawo wybrać kogo chce ale zwracam uwagę, że dwóch już zgłoszonych kandydatów zdecydowanie ma większe wykształcenie od obecnej p.prezydent, do tego jeden wielokierunkowe więc z tymi ” niedoukami” to bezczelność!.

czarno to widzę
odpowiada  Beata na Prezydenta
5 lat temu

Niedouczeni ciągną do swojego. Po co wykształcony prezydent. Nie wystarczy że sprytny, umie się przytulać i szastać nie swoimi pieniędzmi?

Jasnowidz
5 lat temu

Kolejny strzał w kolano PO.Jarosław U.namaścił kolegę a tu taki gniot.

Wykształcony bezrobotny z małego miasta
odpowiada  Jasnowidz
5 lat temu

O jakim ty namaszczeniu przez Urbaniaka opowiadasz? Wg mnie obecny kandydat prawnik, to wróg Urbaniaka. Dlaczego Schetyna opuścił Jarka i pozbawił go kandydowania na urząd prezydenta miasta tego nie wiem. Teraz logikowi pozostaje wiara w to, że elektorat pozwoli mu nadal być posłem. Bo jak nie to do łopaty, bo komu potrzebny jest gość z takim wykształceniem i kto poza partią będzie go chciał zatrudnić?

Zen
odpowiada  Jasnowidz
5 lat temu

Jak kto Urbaniaka zatrudni? Ja na przykład noszę się z zamiarem pobudowania fontanny na swoim ogrodzie, a potem pomyślę o mostku nad oczkiem wodnym.

ostatnia szansa
5 lat temu

Kandydat ma wielką szansę wykorzystania swojej wiedzy prawniczej. Jeśli doprowadzi do unieważnienia przetargu na halę, co można zrobić bardzo łatwo, będzie miał mój głos.

62
0
Napisz co o tym sądziszx