OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaginął Czesław D. Widzieliście go? – aktualizacja

Mężczyzna został rozpoznany przez pracownika ostrowskiego szpitala. Dziwi fakt, że przez kilka dni policja nie sprawdziła czy zaginiony nie przebywa w szpitalu.


Policjanci poszukują zaginionego Czesława D. Mężczyzna wyszedł z domu w dniu 14 czerwca 2018 r. ok. godz. 18:00 i dotychczas nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

+

Rysopis: wzrost 180 cm, waga ok. 80 kg., szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste, widoczne łysienie w postaci zakoli, oczy koloru szarego, uszy średnie, przylegające, nos prosty z opuszczonym zakończeniem.

Ubrany najprawdopodobniej w jasną, niebieską koszulę, z długim rękawem, spodnie długie jeansy, koloru ciemnoniebieskiego, skarpetki i klapki.

Widoczna niesprawność ręki – ręka trzymana przy ciele, na wysokości klatki piersiowej, problemy z poruszaniem się.

Osoby, które widziały lub posiadają informacje o miejscu przebywania Pana Czesława D. prosimy o niezwłoczny kontakt z Policją pod nr 997.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emeryt PP
2 lat temu

Analizując materiał (foto) przekazany przez ostrów24.tv można wysnuć wniosek, że poszukujemy Pana Czesława, którego oblicze kojarzy się z “POLICJĄ”. RODO króluje. Jeszcze odrobinę, a zaginionego psa nie będziemy mogli opublikować. Niech żyje UE !!!

oo
2 lat temu

Wyszedł 14-stego ,a dzisiaj się ogłasza,to chore!Spokojnie już się znalazł i żyje.

koleżanka
odpowiada  Czytelniczka
2 lat temu

Ten Pan jest z Ostrowa okolice Mertki

Czytelniczka
2 lat temu

Proszę napisać skąd jest ten Pan i gdzie był ostatnio widziamy.. Oby się odnalazł cały i zdrowy 🙂

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x