OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianie kibicowali na Piaskach. Senegal – Polska 2:1

Ostrowianie mieli możliwość poczucia się jak na stadionie. Kilkaset osób spędziło wtorkowe popołudnie na Piaskach-Szczygliczce. Wspólnie oglądając mecz Mistrzostw Świata, w którym polska reprezentacja zmagała się z drużyną z Senegalu. Mecz ten zakończył się przegraną naszych 2:1.

+

–  Trudno napisać coś pozytywnego po takim meczu, ale musimy wierzyć w to, że kolejne będą lepsze w wykonaniu naszej reprezentacji. Przecież wszyscy wiemy, że potrafią grać dużo lepiej.

Było dziś widać ogromne zdenerwowanie, mieliśmy też dużego pecha. To jednak tylko jeden mecz. Zwycięstwa w dwóch kolejnych pozwolą, z dużym prawdopodobieństwem, wyjść z grupy. Głowa do góry. To nie koniec. Walczymy dalej!

Dziękuję wszystkim tym, którzy tak licznie pojawili się dziś na ostrowskich Piaskach, za wspólne kibicowanie. Fajna atmosfera mimo niekorzystnego wyniku. W niedzielę kolejna okazja, by razem przeżywać mundialowe emocje. – skomentowała prezydent Beata Klimek.

0 0 głos
Oceń temat
42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
75thecrow
2 lat temu

Buhaha a Polska znowu mecz przegrała, do kopania pyr się nadawają a nie piłki

SJ
odpowiada  75thecrow
2 lat temu

Nie mądruj się Jasiek

stev
2 lat temu

Grosik biegał z telewizorem manta, bo miał się z nim pokazać. dlatego wolno biegał.

pik
2 lat temu

Trzeba było drużynę powierzyć Pani Boskiej.
To by wygrywali.

Gruby z Nowotki
2 lat temu

Nie ma już polskiej drużyny! Jest zespół celebrytów!!! Reklamy telefonów, szamponów, fury, żele na włosach, dziary, WAG, etc…., a piłka nożna jest na końcu. Dodatkowo pompowanie balonika, że niby to drużyna na Mistrza Świata? A potem powtórka z września 1939… Zero zaangażowania. Zero wyników. Lepiej niech przegrają pozostałe dwa mecze i niech spadają do swoich “Reklam telefonów, szamponów, fur, żelów na włosach, dziar, WAGs, etc..” To jest święto prawdziwych piłkarzy, święto piłki nożnej. Polscy piłkarze się do nich nie zaliczają.

Alojzy
2 lat temu

A pan Artur pewnie z kumplami by wolal piwko otworzyc a nie z szefowa o suchym pysku siedziec….aaa…wkrotce wybory ida

42
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x