OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzień Ziemi na ostrowskim Rynku

Dziś na całym świecie obchodzimy Dzień Ziemi – świętowano go również w Ostrowie na Rynku. Wspólnie z Fundacją ARKA miasto przygotowało wiele atrakcji i konkursów dla dzieci i młodzieży. Podczas imprezy rozlosowano także rowery wyjeżdżone przez ostrowian w ramach akcji “Rower pomaga”/

+

Podobnie jak przed rokiem zaproszono mieszkańców do akcji “Kwiaty za graty” – na specjalnie przygotowanym stoisku można było wymieniać elektrośmieci na sadzonki bratków. Chętnych było sporo.

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję, dziękuję spółkom miejskim, które na wspierały w tym roku, a przede wszystkim dziękuję Wam, drodzy mieszkańcy, że byliście dzisiaj z nami i że los naszej planety nie jest Wam obojętny. Pamiętajmy o tym przez cały rok! – podsumowała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ekolog
2 lat temu

A ja widziałbym te tłumy razem z Dupą Wołową i oficjeli w gumowych rękawiczkach wywiezionych do podmiejskich lasów, gdzie znajdują się śmieci wywożone nie przez dzieci tylko przez dorosłych. O zużytych prezerwatywach nie wspomnę.

Oo
2 lat temu

Panie redaktorze rok temu była akcja “graty za kwiaty ” a tym roku” kwiaty za graty”wydawać by się mogło że to inna akcja

mike
2 lat temu

Tradycyjnie ,,sztuczny tłum” ze szkół, w duchu akceptacji przez dyrektorów ostrowskich szkół….

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x