Zatrzymano podpalacza

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci ustalili i zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który w marcu tego roku na terenie miasta dokonał kilku podpaleń. Straty jakie spowodował oszacowane zostały na ponad 14 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu 5 lat więzienia.

+

W nocy, 24 marca ostrowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie miasta doszło do pożaru m.in. koszy na śmieci i pawilonu handlowego tzw. blaszaka. Gdy tylko zakończyła się akcja gaśnicza do pracy przystąpili policjanci, którzy na miejscu zdarzenia zabezpieczali ślady mogące pomóc w wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tej sprawy. Mundurowi w tej sprawie przesłuchiwali świadków oraz zabezpieczali monitoring. Podjęte działania pozwoliły funkcjonariuszom na wytypowanie podpalacza.

Podczas poszukiwań sprawcy, kryminalni w ubiegły czwartek, 29 marca ustalili miejsce przebywania mężczyzny. Tego samego dnia został on zatrzymany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Łączna suma strat jakie wyrządził 29-letni ostrowianin wynosi ponad 14 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lohohoho
6 lat temu

ale to musi byc pustak

Piotrek z Harcerskiej
6 lat temu

Mój Wyklęty:-)

mateusz z konopnickiej
6 lat temu

w 5 rocznice szczena powraca! ave kresio!

J
odpowiada  mateusz z konopnickiej
6 lat temu

Paweł czytaj ze zrozumieniem. Nara

4
0
Napisz co o tym sądziszx