Czołowe zderzenie na wiadukcie

Udostępnij
Tweet

Po godzinie 16:00 w poniedziałek doszło do czołowego zderzenia się dwóch aut. Wypadek miał miejsce nad obwodnicą Skalmierzyc (droga na Boczków). Kierująca Seatem Ibizą wyjeżdżając z bocznej drogi na wiadukt, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzyła czołowo w busa.

+

W wyniku odpalenia się poduszek powietrznych, dwie kobiety podróżujące samochodem osobowym trafiły do ostrowskiego szpitala. Nie stwierdzono u nich poważniejszych obrażeń.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pos
6 lat temu

Pewnie nawet nie wie co zrobiła źle. Nie ustawiła się do zakrętu, obrała zły tor jazdy i zaczęła skręcać zbyt wcześnie przez co wyjechała za szeroko. Takie rzeczy trzeba wiedzieć jak jest się kierowcą a nie zrzucanie wszystkiego na prędkość. Później policja pilnuje żeby nie przekraczać 50 km/h i w sumie czemu się dziwić skoro jak widać na załączonym obrazku są tacy którzy nie panują nad torem jazdy własnego samochodu. Rzeczywiście 50km/h wybacza błędy związane z przesunięciem masy pojazdu, z jego stabilnością podczas manewrowania i płynnej jazdy (nie, nie pokonujemy zakrętów tak jak tego nauczają „instruktorzy” nauki jazdy odpuszczając gaz w zakręcie) Kur** naprawdę się nie dziwie że dla takich kierowców wprowadza się tak absurdalne ograniczenia

NSC
6 lat temu

FOTO z portalu Kalisz 24 Info

Fan BMW
6 lat temu

Trzecie zdjęcie super bryka

strażak
odpowiada  Fan BMW
6 lat temu

masz rację! taki MAN kosztuje prawie milion zł

nowoskalmierzyczanin
odpowiada  Fan BMW
6 lat temu

Przecież to MAN strażacki – co w nim takiego super?

5
0
Napisz co o tym sądziszx