Dwie kolizje po 3 samochody

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek i wtorek doszło do dwóch kolizji z udziałem w sumie 6 samochodów. Poza rozbitymi autami, uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

+

Najpierw w poniedziałkowe popołudnie zderzyły się trzy samochody na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego – Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp. Kierująca Volkswagenem jechała ulicą Ledóchowskiego i chciała skręcić w lewo w stronę stadionu miejskiego. Nadjeżdżający z przeciwka samochód kierowany również przez kobietę, miał według subiektywnego odczucia sprawczyni z pierwszego auta, jechać zbyt szybko. Kobieta źle wyliczyła czas potrzebny na wykonanie manewru i doprowadziła do zderzenia. Rykoszetem ucierpiał trzeci pojazd w kolorze czerwonym, również Volkswagen.

 

We wtorek doszło do zderzenia się trzech pojazdów na skrzyżowaniu Kordeckiego – Okólna. Kierowca przewożący węgiel chciał przejechać ulicą Okólną w stronę ulicy Gorzyckiej. Nie ustąpił pierwszeństwa Peugeotowi, przez co uderzył w jego bok. Rykoszetem ucierpiała Skoda. Z tego zdarzenia zabrano kierującą z Peugeota. Sprawca doskonale znał skrzyżowanie z racji częstego pokonywania go.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lol
6 lat temu

Jaki ty jesteś glupi

adi
6 lat temu

Anonim do szkoły jak nie wiesz to siedz na d.. Jak jestes z PSP – to popros aby cie przeszkolili .

pip
6 lat temu

Tak.TAK – przybyły na miejsce zdarzenia policjant z polecenia dyz. KPP, czy Komendanta – jako jedyny i wlasciwy na mocy ustawy – jest wladny na miejscu wypadku czy kolizji dysponowac srodkami wymaganymi do obslugi zdarzenia . Jako jedyny jest do wydawnia poleceń- rozkazów w zakresie dyspozycji, wezwań innychy sluzb pomocnicznych typu Rat. Drogowe, Gazowe, Medyczne, itp. a tym bardzie PSP . On ponosi odpowiedzialnośc prawna za stan rzeczy – on powiadamia Prokuratora czy inne sluzby – i on nadzoruje i wymaga . PSP ma na miescu zdarzenia robic to co mu policja zezwoli – wpusci za tasmę- PSP ma g… do gadania do chwili gdy mu policjant wyda polecenie – robic to co do PSP nalezy .

OSW
6 lat temu

Do vbvbv
Zycze ci zeby do ciebie jeden strazak szedl na nogach jak ty bedziesz mial wypadek

Qwerty
6 lat temu

Co to za debilne tłumaczenie, że ktoś jechał za szybko?
Nawet jeśli to nie masz urządzenia pomiarowego, no chyba, że fotoradar w oczach.
NIE UMIESZ POPRAWNIE OCENIĆ ODLEGŁOŚCI I PRĘDKOŚCI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ POJAZDU TO CZEKASZ, AŻ DO CHOLERY BĘDZIE PUSTA DROGA I DOPIERO WYKONUJESZ MANEWR, A NIE NA CHAMA WJEŻDŻAĆ KOMUŚ PRZED MASKĘ.

1
6 lat temu

Żałosne, że ludzie nie potrafią się przyznać do definitywnego błędu …
Może za szybko jechał, może nie miał świateł, może za wolno jechał, ale że wymusiła pierwszeństwo przejazdu w sposób oczywisty to nieee.
Ciekawe ile ten samochód jechał według szanownej pani z fotoradarem w oczach – 59 czy może 77 km/h ?

Anonim
6 lat temu

Witam dla informacji dla vbvbv oraz OSP szanowni koledzy takie są realia jeżeli jest informacja ze jest wypadek 3 samochodów to niestety ale trzeba zadysponować taka ilość ratowników ażeby wszystkim uczestnikom udzielić pomocy, rozumiem że działania SP trwają w początkowej fazie zdarzenia , natomiast później jest działanie Policji . Zasada mówi jednak im więcej sił i środków na miejscu zdarzenia tym lepiej” Przypominam że podaje się że dwóch ratowników przypada na jednego poszkodowanego, a gdyby tak w tych samochodach biorących udział w zdarzeniu znajdował sie pełen stan( czyli 3 samochody po min. 4 pasażerów) to byłoby prawdopodobnie około 12 poszkodowanych

vbvbv
6 lat temu

zwykla stłuczka 2 samochodów i …. min. 10 strazaków z tymi nocnikami na głowie łazi po ulicy robi zamieszanie i panike . 2-3 duze wozy bojowe a w srodku siedzi d-ca + kierowca . I tylko widac jednego policnata , ktory to sprawnie panuje nad ta panika – i bałaganem .
PSP w ostrowie wlkp ., ma duzo kasy suwenera do wydania .

OSP.
6 lat temu

ciekawy jestem co te strażaki z tymi garami na głowie w takiej ilości robią na tym skrzyżowaniu . min. 10 strarzaków , 3 pojazdy PSP . I jeden policjant . Panie komendancie PSP – czy PSP nie ma co robic, ma za duże fundusze, osobowo za duzo was jest ,?. Chcecie sobie poprawic statystyke wyjazdami ratowniczymi ?
Czy dyz. PSP juz nie panuje i wysyła wszystko co ma, aby sie pokazać ? Prosze spojrzec na to skrzyzowanie – podlegli panu ludzie na tym skrzyżowaniu nie tylko podusza sie w tych ogniowych kombinezonach, ale sztucznie robicie zamiesznie, blokujecie skrzyzowanie, wprowadzacie panikę i tak po prawdzie – przeszkadzacie policjantom w ich robocie . Ta kolizje obsłuży max.. 2-3 policjantów – i jedno ratownictwo drogowe . A na koniec jeden max.. strażk z workiem trocin i miotła . / na koniec / . Policjant oceni sam – czy wystarczy 1-2 strazaków z trocinami ew. nożycami . Robice panike , zamieszanie i ironiczne uśmieszki kibiców . Jak przyjdzie lato to sie Pana koty uduszą w tych strojach.
Reasumujac – do Pana Wojewody . Za duzo kazsy idzie na PSP. – to widac w działaniach

Anonim
odpowiada  OSP.
6 lat temu

Policjant Panie kolego nie jest od decydowania czy potrzeba 2 lu 3 strażaków

kefir
odpowiada  OSP.
6 lat temu

Budżetówka, panie OSP., budżetówka!:)

Adam osp
odpowiada  OSP.
6 lat temu

Żeby tak ci strażacy w „garkach” nie musieli kiedyś przyjeżdżać do Ciebie bo wyplujesz te słowa, ani oni ani dyspozytor nie są winni że ich tyłu musi być takie są procedury komendy głównej i oni muszą do tego sie uporządkować. A po drugie ludzie jak zgłaszacie to róbcie to dokładnie bo przeważnie tyle tego jeździ przez źle zgłoszenia

OSW
6 lat temu

Ludzie okolna jak debile jezdza

13
0
Napisz co o tym sądziszx