Akt barbarzyństwa. Ktoś zniszczył miejsce pamięci tragicznie zmarłej

W nocy z piątku na sobotę, nieznany sprawca zniszczył miejsce pamięci tragicznej zmarłej 36-letniej kobiety. Przypomnijmy, że w tym miejscu doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej przez samochód wywożący odpady. Chodzi o skrzyżowanie Kolejowa/Sienkiewicza.

+

Brak słów by skomentować barbarzyństwo i próbować wyjaśnić powód roztrzaskania zniczy upamiętniających miejsce tragicznego zdarzenia. Obok stoją dwie butelki po piwie „Kult”, które mogły być wypite przez sprawcę i/lub osobę mu towarzyszącą.

Mieszkańcy Ostrowa na widok roztrzaskanych zniczy, kręcą głowami nie wierząc w ten smutny widok.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje uczennica
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kulson
6 lat temu

szla jak lafirynda

marianna
6 lat temu

znicze pali się na cmentarzu w miejscu pochówku a nie na ulicach.

x
odpowiada  marianna
6 lat temu

dokładnie !!!!!za znicze na ulicach lub na poboczu powinny być mandaty . od tego jest cmentarz i tam się pamięta o zmarłych.

Krzysztof
6 lat temu

Jak go dorwiecie to nie kara finansowa ni kara więzienia ni kara zawiasów lecz tej k…..e kamizelke odblaskową i roboty publiczne na rynku w godz 10 do 18 przez miesiąc również w weekend. Wtedy nauczy się szacunku

pos
odpowiada  Krzysztof
6 lat temu

Dokładnie. Nie dość że gamonie nie potrafią chodzić tylko włażą pod śmieciarki to jeszcze śmiecą. Bezwzględne więzienie!

Komuszyn
6 lat temu

Te znicze powinni być tylko do Pogrzebu i potem uprzątnięte bo i tak stali nie odpowiednim miejscu gdzie można przez te Znicze przewrócić się Ale to co zrobiono to zero szacunku i kultury

Ola
6 lat temu

Żenujące komentarze… Dziewczyna zmarła tragicznie tuż przed wigilia, rodzina napewno nie potrafi się z tym pogodzić i postawiła znicz. Czy to jakaś zbrodnia?

Tak powinno być
6 lat temu

Dobrze ktoś zrobił! na jakiej podstawie te znicze tam stały!! to zaśmiecanie miasta!! zalobe sie nosi w sercu a nie na pokaz, po co to po co te znicze… ludzie umieraja i umierac beda!!! co to kogo interesuje ze w tym miejscu ktos zmarł… Znicze sie pali na pomniku na cmentarzu a nie po ulicach!! jak by tak ktos u ciebie w uliczce zmarł ,to co pozwoli byscie by swiecono wam zniczea. albo w bramie wiazdowej na podwórek. zapewne nie!!

Ggg
odpowiada  Tak powinno być
6 lat temu

No nie zesraj sie zaraz, zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie, i na pewno dobrze ktos zrobil ze zniszczyl, cymbale

Marta
odpowiada  Tak powinno być
6 lat temu

Ggg masz racje, wszedzie klada znicze po tragedi jednak temu cos nie pasuje, zasmiecanie miasta, ty chyba nie wiesz co to zasmiecanie miasta!

Ja
odpowiada  Tak powinno być
6 lat temu

Kim ty jesteś żeby uświadamiać ludzi jak mają przeżyć żałobę… Masz doświadczenie w tej kwestii???

Raszków
6 lat temu

,,Obok stoją dwie butelki po piwie „Kult”, które mogły być wypite przez sprawcę i/lub osobę mu towarzyszącą”. Może by tak odciski z tych butek sprawdzić,

Pani
odpowiada  Raszków
6 lat temu

Odciski nie.za bardzo,bo wyjdzie że sprzedawczyni ze sklepu trzymała butelkę skanując kod przy kasie..

Raszków
odpowiada  Raszków
6 lat temu

Do PANI, tak zgadza się ale sprawcy mogli być już notowani.

WoW
6 lat temu

Mali ludzie bez własnego cienia

bbbb
6 lat temu

a moze ktos to zrobil ze smutku po stracie ukochanej osoby

Alterego
6 lat temu

Ludzie co się z wami dzieje??!!!!! Jeśli człowiek trać wartości, staje się czymś gorszym niż zwierzę!! Jeśli nie szanujesz drugiego człowieka sam nie żądaj szacunku

67
0
Napisz co o tym sądziszx