Akt barbarzyństwa. Ktoś zniszczył miejsce pamięci tragicznie zmarłej

W nocy z piątku na sobotę, nieznany sprawca zniszczył miejsce pamięci tragicznej zmarłej 36-letniej kobiety. Przypomnijmy, że w tym miejscu doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej przez samochód wywożący odpady. Chodzi o skrzyżowanie Kolejowa/Sienkiewicza.

+

Brak słów by skomentować barbarzyństwo i próbować wyjaśnić powód roztrzaskania zniczy upamiętniających miejsce tragicznego zdarzenia. Obok stoją dwie butelki po piwie „Kult”, które mogły być wypite przez sprawcę i/lub osobę mu towarzyszącą.

Mieszkańcy Ostrowa na widok roztrzaskanych zniczy, kręcą głowami nie wierząc w ten smutny widok.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
detektyw
6 lat temu

atak barbarzyństwa to był jak skatowano bezdomnego pana Henryka pod Biedronką na początku grudnia 2017r., ale o tym cisza, czyżby POlicja i tv miały ZAKAZ informowania, ciekawe kto za tym stoi

Światowiec
6 lat temu

Z tym stawianiem krzyży i zniczy przy drogach gdzie ktoś zginął jest tak jak z biało-czerwonymi flagami u wszelkiej maści polskich kibiców gdzie bazgrze się na nich nazwy miejscowości albo jak klaskanie w samolocie gdy pilot posadzi maszynę na pasie lotniska.

Maro
6 lat temu
Miki
6 lat temu

Ciekaw czy jak ktoś umarł w łóżku to też palą znicze co miesiąc przy kanapie w salonie.

fitnesklub
6 lat temu

Przy ul. Wylotowej był postawiony krzyż. Na nim zawieszony kask i rękawiczki. To po tragicznym wypadku gdzie zginą motocyklista. Przejeżdżając tam zawsze ten krzyż tam był. Wczoraj przejeżdżałem, krzyż ułamany i znikną. Być może rodzina sprzątnęła? Takie krzyże przy drogach mają uświadomić kierowcy że jest cienka nić pomiędzy życiem a śmiercią. Amen!

Zen
odpowiada  fitnesklub
6 lat temu

Zniknął, a nie „znikną”.

Lila
odpowiada  fitnesklub
6 lat temu

do Zen: i zginal… 😛

Zaxa
6 lat temu

Szacunek zmarłym przekazujemy na cmentarzu. Gdyby tak powiedzmy od 200 lat w ten sposób upamiętniano miejsca gdzie ktoś zmarł lub miał wypadek, to z przejściem i przejazdem przez niektóre miejsca były wielki problem. Zdecydujcie się ludzie, albo cmentarze, albo pochówek na miejscu wypadku.

Karol3414
odpowiada  Zaxa
6 lat temu

Owszem, jednakże potrzaskanie zniczy nie jest odpowiednim sposobem na edukację społeczeństwa. Jak komuś tak bardzo to przeszkadza, to mógł po prostu to sprzątnąć a nie zrobić bałagan i potrzaskać szkło.

Nie za mocno?
6 lat temu

„Akt barbarzynstwa” to nie za mocne określenie na to, co się stało? Tak można określić, gdy ktoś wysmaruje ogromne kolorowe graffiti na powszechnie szanowanym pomniku. Rozumiem pojawienie się zniczy tuż po tragedii (bo ze jest to ogromna tragedia dla rodziny to nie ulega wątpliwości). Ale po pogrzebie zmarła ma już swój grób na cmentarzu – tam jest miejsce na znicze. Nie wyolbrzymiajmy po prostu pijackiego wybryku.

Ja
odpowiada  Nie za mocno?
6 lat temu

O zmarłych mówi się dobrze lub wcale….

Bogusia
6 lat temu

Znicze i kwoaty ustawia sie na pomniku a nie na chodniku zabierając miejsce pieszym i rozpraszając kierowców.

Mateusz
6 lat temu

To mozna okreslic bardzo prostymi slowami. Byli to prostaki i ludzie hmm… ludzie by tak.nie postapili. Nue szanuja czyjegos holdu pamieci.to.skoncza gdziesna wysypisku bo.takich ,ludzi, nie warto pamietac.

67
0
Napisz co o tym sądziszx