OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Otwarcie lodowiska w środę

Lód dla lodowiska to dosyć istotna sprawa, prawda? W takim razie dobrze, że powstaje. Nakładane są kolejne warstwy, które następnie wyrównywane są rolbą. Dla naszych młodych mieszkańców, którzy jeszcze nie radzą sobie z łyżwami, polecamy pomocne w tym zakresie pingwinki.

+

Do wypróbowania naszego miejskiego lodowiska zapraszamy w najbliższą środę od godziny 10.00 do 21.00. Mamy nadzieję, że Was się spodoba.

 

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolo
3 lat temu

Lodowisko kosztowało 4,5 mln zł a utrzymanie roczne to 1,2 mln. Ta “inwestycja” zwróci się po 4 latach jeżeli od listopada do lutego codziennie przychodzić na nie będzie 2000 ludzi. Czy to możliwe?

Xxx
3 lat temu

Czy dziecko w wielu 9 lat, może udać się na lodowisko z niepełnoletnią osobą?

ramzes wędzony
odpowiada  amigo
3 lat temu

Weż sobie wylej kilka wiaderek wody przed dom jak bedzie mróz i nigdzie nie będziesz musiał chodzic……………

roman
odpowiada  amigo
3 lat temu

A może to Ty mieszkasz na “zadupiu” . Lodowisko jest pobudowane na dużym (największym?) osiedlu miasta ! To gdzie miało by być ? Piaski to dopiero są na zadupiu!!!! Ile tam w domkach jednorodzinnych ,w pobliżu mieszka potencjalnych “łyżwiarzy”? A latem jakoś to nikomu nie przeszkadza i są chętni do korzystania z uroków tego obiektu.

do "amigo"
3 lat temu

No tragedia porostu!!! 3 kilometry z hakiem aby pójsc na lodowisko…..ile masz lat 96 czy 87 staruszku???

amigo
3 lat temu

Szkoda że to lodowisko usytuowane jest na takim zadupiu. Ja do niego mam trzy kilometry z hakiem i do ceny biletu musiałbym doliczyć koszty dojazdu, co mi się zupełnie nie kalkuluje . Bliżej i za darmo mam lodowisko na Piaskach. Oby tylko zima nie zapomniała o łyżwiarzach.

el
3 lat temu

A najlepsze jest to logo WC na środku tafli lodowiska. Szkoda że takie “g” zmieniło poprzedni logotypy bardziej kojarzony z Ostrowem Wielkopolskim

Laus
3 lat temu

Aż się prosi o kilka efektownych bójek na lodzie, rodem z NHL. Nasz Krzyś Oliwa mógłby zostać kołczem 🙂

pisiorex
3 lat temu

Nawet choinka stanęła na rondzie na Paderewskiego ZMIENIAMY PADEREWSKIEGO DLA CIEBIE wyborco , a tych ze Sródmieścia zrobiliśmy w h..a.Prezydent Borowczak obiecał parking wielopoziomowy i poszedł w jasną ch….ę, a smród i obietnice zostawił . Czy plany Pana Prezydenta i Pani Prezydent są różne .Ziemowitku wróći pobuduj nam parking !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
odpowiada  Terapeuta
3 lat temu

Pisi etatowy terapeuto, jak się już na sobie przekonałeś,że’’..alkohol powoduje spustoszenie w mózgu pijącego” to nie pij i skończ już się bawić workiem Kaczyńskiego , umyj ręce i wyparz gębę.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x