OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Groźny wypadek. Poszkodowana została kobieta w ciąży

Na drodze wojewódzkiej 444 pomiędzy Odolanowem, a Sulmierzycami doszło do wypadku trzech samochodów osobowych. Poszkodowana została kobieta w 4/5 miesiącu ciąży oraz mężczyzna kierujący  samochodem Renault Megane.

+

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór.  O godzinie 20:00 doszło do awarii Peugeota 607. Uszkodzony samochód stanął częściowo na poboczu drogi, w środku lasu. Fiat Punto stanął przed nim by udzielić pomocy. Oba auta jechały wcześniej od Odolanowa. Natomiast od strony Sulmierzyc jechał samochód osobowy, który światłami mijania, w deszczową noc mógł ograniczyć widoczność kierowcy Renault Megane jadącemu od strony Odolanowa.

Osoby wcześniej, które wcześniej jechały Peugeotem i Fiatem Punto, opuściły pojazdy. Nagle jeden z mężczyzn krzyknął by wszyscy zeszli na pobocze, bo prawdopodobnie następny pojazd jadący od Odolanowa w nich wjedzie. I faktycznie po chwili Renault Megane z impetem uderzyło w tył Peugeota. Srebrny pojazd obracając się wokół osi uderzył w stojącą na poboczu kobietę w ciąży. Poszkodowana wpadła do przydrożnego rowu, gdzie uskarżała się na drętwienie nóg, co mogło sugerować uraz kręgosłupa. Pozostałym mężczyznom z zaparkowanych aut nic się nie stało. Mniej szczęścia miał kierowca z Renault Megane, który uskarżał się na rozbity nos, jednak nie potwierdzono  jego złamania.

Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja:

Ciąża poszkodowanej nie została zagrożona.

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja23
odpowiada  Xxx
3 lat temu

bo tam byłam

nauczciel
odpowiada  Ja.
3 lat temu

Ja bym się najpierw spytała czy osoba co przyjechała holować peugota była 100% trzeźwa bo może nie do i tylko jej się wydawało że włączyła światła.

nauczciel
3 lat temu

W pierwszej kolejności zabezpiecza się miejsce awarii oświetleniem postojowym lub awaryjnym oraz trójkątem.A potem dopiero zaczepia się liny i zajmuje się honowaniem auta.Jesli ktos tego nie wie to zapraszam na powtórny kurs prawa jazdy.

Kryściu
3 lat temu

Ślepota i głupota w wykonaniu naszych rodaków
szczęście że nikt nie zginął.Średnia lat tych samochodów to poniżej10lat a to ma wpływ na ilość takich sytuacji.

cccc
odpowiada  Bbbbbbbbb
3 lat temu

Pamiętajmy o tym że w takich sytuacjach, gdy jesteśmy świadkami powinniśmy niezwłocznie zgłosić fakt na policję

milena
odpowiada  Max
3 lat temu

kierowca tira nic nie myslacy pewnie by przejechał po nich i dalej by pojechał …

zyz
odpowiada  Xyz
3 lat temu

proponuję pani/ panu przeczytać najpierw definicje używanego określenia , analfabeta to osoba nieumiejąca pisać i czytać , tu ta zależność nie zachodzi

Do wszystkich
3 lat temu

Proponuję zachować nerwy na wodzy, najważniejsze jest to ze nikomu nic poważnego się nie stało. Nie zrozumie kto nigdy nie był w takiej sytuacji. A dochodzenie zostawcie policji

zyz
odpowiada  Xyz
3 lat temu

zanim pan/pani użyje danego słowa proponuje przeczytać w słowniku jej definicję, analfabeta to osoba nieumiejąca pisać i czytać , tu taka zależność nie występuje

Ty.
odpowiada  Ja.
3 lat temu

radar w oczach , lepszy niż fotokomórka

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x