OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Protestowali przeciwko przymusowi testowania

Protestowali przeciwko przymusowi testowania

Około stu osób zebrało się na ostrowskim Rynku przeciwko przymusowi testowania na obecność koronawirusa. To skutek procedowania ustawy przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Inicjatorem był jednak Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL-u.

Podczas wiecu omówiono absurdalność tego zapisu, ale także zagrożenie z niej płynące. Wkrótce aktualizacja.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Narkotyki latały... wiatrakowcem! Szokujące kulisy gigantycznego śledztwa
79 komentarzy
Koles
4 lat temu

Nikt nie ma prawa zmusić nas do szczepionki ani do testów ja się naslyszalam ile to ludzi i to młodych poumieralo po 2 lub po pierwszej dawce szczepionki i co czy się zaszczepisz czy nie to i tak zachorujesz na to

Banialuki
4 lat temu

Ależ typowe banialuki z wymyśloną siostrą i mężem po szczepionce poniżej. Tak pracujecie w necie, nielubianeporzez nikogo szurostwo- jeśli szczepionki są takie złe, to po co zmyślacie?
Ile rubelków wpada za pościk szkalujący szczepienia? Słyszałem, że całkiem atrakcyjna stawka w Polsce nawet u putinka

Ostatnio edytowany 4 lat temu by Banialuki
Zaszczep
4 lat temu

A ziemia jest płaska…

Wolność dla ludzi myślących, a smutna przyszłość
4 lat temu

Ja uważam, że kto chce to się szczepi a kto nie to nie. Ostatnio rozmawiałem z moją siostrą. Nigdy na nic nie chorowała i jej mąż także. Jakoś dziwnym trafem od momentu zaszczepienia byli chorzy wraz z dziećmi 4 razy. Przebieg-tragedia. Wysoka gorączka, wymioty, duszności, problemy z oddychaniem. Póżniej u dzieci jelitówki po kilka dni itp. A ja od początku pandemii moze kilka razy miałem ” szmatkę” na twarzy, wszędzie chodzę wolny, szczęśliwy, moja rodzina tak samo. I nikt kompletnie nie choruje. Więc kogo wy chcecie oszukiwać i przekonywać, ze szczepienia chronią. Za chwilę braknie wam paranoicy argumentów aby zastraszyć niezaszczepionych. Big pharma wyprała wam puste i tak mózgi ponieważ nie potraficie wyciągać logicznych wniosków. Kupujecie statystyki a jutro przez wymyślonego wirusa w polsce umrze 400osób, które nie otrzymały opieki lekarskiej na czas…. Nie proszę o lek na kowid
Błagam o nakaz używania mózgu i myślenia analitycznego. Nie bądźcie jak bydło na rzeź. Czasami warto się obudzić. Tylko gó.no płynie z prądem rzeki….

pytek2
4 lat temu

Może tą ustawę dla Kaczyńskiego pisał Terlecki po kleju
..i pomagał mu perukarz siuśki.

xD
4 lat temu

Wprost proporcjonalnie do ilosci wyszczepien powinna malec ilosc zachorowan a tak nie jest, natomiast wprost proporcjonalnie do ilosci wykonanych testow rosnie ilosc zachorowan. Reasumujac gdyby dzis w Polsce wykonc 15 mln testow pcr ilosc zachorowan przekroczyla by kilka milonow ( dlatego testuja gdzie sie da i w czym tylko sie da przez 24/h zeby utrzymac liczbe zachorowan na odpowiednio wysokim poziomie ) analogicznie gdyby jutro nie wykonano zadnego testu ilosc zachorowan byla by rowna 0, a dlaczego zapytacie nikt nie zaproponawal i nie zaproponuje takiego rozwiazania? a no dla tego, ze nikt by nie zarabial na testach, maseczkach, prearatach i wszystkich innych gadzetach sprzedawanych podczas tej 2 letniej degrengolady w srodowisku patologi politycznej…

79
0
Napisz co o tym sądziszx
×