OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek na Kaliskiej. Wjechał, bo myślał, że ma zielone

Wypadek na Kaliskiej. Wjechał, bo myślał, że ma zielone

Po godzinie 5.00 rozpoczynał się kolejny dzień. Słońce już wzeszło i widoczność była bardzo dobra. Kierowca Opla Combo jechał ulica Harcerską w stronę Parku Miejskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie z ulicą Kaliską, wydawało mu się, że ma zielone światło na sygnalizatorze. W tym samym czasie w stronę Rynku jechał bus z miedzyborskiej piekarni. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia obu aut.

+

Kierowca z Opla Combo doznał ran, z których płynęła krew. Na miejsce wezwano strażaków, karetkę i policję.

Mężczyźnie z busa marki Mercedes nic się nie stało. Słysząc wersję domniemanego sprawcy z Opla, poszedł sprawdzić na sygnalizator na ul. Harcerskiej.  Okazało się, że o tej porze podawany był sygnał pulsującego żółtego światła.

Kierowcę z Opla zabrano do szpitala. Strażacy zneutralizowali wyciek oleju.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  STAL S.A. alarmuje o przyszłość klubu. Czy zarząd zbyt wcześnie wydał pieniądze, których jeszcze nie miał?
11 komentarzy
11
0
Napisz co o tym sądziszx
×