Szykują się utrudnienia w rejonie Placu Rowińskiego

Miejski Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że od poniedziałku, 20 lipca 2020 roku, na czas robót drogowych, wyłączony zostanie z ruchu kołowego Plac Rowińskiego. Dojazd do ulicy Gimnazjalnej odbywać się będzie przebudowywaną ulicą Wiosny Ludów, – w tym czasie zastosowany zostanie odwrócony kierunek ruchu.

+

Wjazd na ulicę Wiosny Ludów odbywać się będzie z ulicy Kolejowej. Z ulicy Kościelnej możliwy będzie wyjazd jedynie na wprost – w ulicę Ledóchowskiego. Utrudnienia w ruchu przewidywane są na okres około 2 miesięcy.

W związku z tymi pracami wyłączony zostanie również przystanek autobusowy przy ul. Gimnazjalnej. Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że autobusy kursować będą objazdem przez Aleję Powstańców Wielkopolskich, a przystanek zastępczy obowiązywał będzie przy parkingu Urzędu Miejskiego. Zmiany te obowiązują do odwołania. Szczegółowe informacje dotyczące kursowania autobusów są dostępne na stronie internetowej www.mzk-ostrow.com.pl i pod numerem telefonu 62 737 61 15. Numer jest czynny całodobowo.

CZYTAJ  Tężnia po modernizacji

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
12
0
Napisz co o tym sądziszx