OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

21-latka wyszła z tego wypadku cudem

21-latka została ciężko ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielny poranek. Na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze kierowanym przez siebie Roverem i uderzyła w przydrożne drzewo.

+

Wypadek miał miejsce przed godziną piątą rano. Wszystko działo się w miejscowości Biała Róża w gminie Kobylin. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do wydobycia poszkodowanej.  Po wyewakuowaniu poszkodowanej natychmiast zajął się nią ratownicy medyczni. Poszkodowana trafiła do krotoszyńskiego szpitala. Ratownicy odłączyli akumulator w pojeździe. Po wykonaniu czynności przez policję i zabraniu samochodu przez pomoc drogową przy pomocy podręcznego sprzętu burzącego oraz sorbentu usunięto z drogi pozostałości po wypadku. Działania trwały ponad godzinę.

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
świr
4 lat temu

Weźcie wy wszyscy walnijcie sie w łeb

szofer
odpowiada  .
4 lat temu

osobiscie jak jade sam to gazy puszczam swobodnie i na zakrętach i na prostych.

AK
odpowiada  Glon
4 lat temu

Co to za towarzystwo na tej melinie było gdy ciebie poczęto?

ANDY
odpowiada  Glon
4 lat temu

Poczekaj „glonie” aż dostaniesz chociaż jeden zwój mózgowy byś jako już pierwotniak wiedział że nie należy srać na podwórku.

ANDY
odpowiada  Darz bór
4 lat temu

Nie jestem Twoim szwagrem. Lepiej pilnuj żony…

jelen
odpowiada  mat
4 lat temu

co ona dobrze umie??daj namiar

Glon
odpowiada  ANDY
4 lat temu

Zepnij włosy w gumkę swojemu guru a potem poskakac hop hop hop ty, alimenciarz, pijany Olek, prosty bronek i konfident Bolek na deser, schematyczny jesteś i masz takie pro europejskie imię ze ho ho

Darz bór
odpowiada  ANDY
4 lat temu

Ty bagatelizujesz coś o czym nie masz jakiekolwiek pojęcia ale jak to mówią karma zawsze wraca, uważaj na drzewa zwłaszcza brzozy. P.S. i zmień ten tęczowy nick

.
odpowiada  mat
4 lat temu

Dodam tylko że nie jeden “doświadczony” puszcza gaz w zakręcie.

drwal
odpowiada  żartowniś
4 lat temu

jak by tego drzewa nie było i w tym czasie szedł byś tam z rodziną ?? Ja dosadziłbym więcej drzew przy drogach na takie oszołomstwo !

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x