OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przewoził marihuanę. W sumie posiadał 54 gramy

Kryminalni ostrowskiej komendy zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Łącznie kryminalni zabezpieczyli u niego ponad 54 gramy tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego, grozi mu za to do 3 lat więzienia.

+

Ostrowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie środowiska w zakresie obrotu i handlu narkotykami. Prowadzone w tym kierunku działania, pozwoliły na zatrzymanie w ubiegły czwartek, 21 lipca mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który posiadał przy sobie marihuanę.

24-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci zatrzymali samochód na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. W trakcie kontroli kryminalni znaleźli u mężczyzny nieznaczną ilość zielonego suszu. Pobrana do badań próbka potwierdziła, że przewożona substancja to marihuana.

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka, policjanci ujawnili dodatkowo ponad 53 gramy tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego, grozi mu za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x