Włamał się do hali magazynowej

Włamanie do hali magazynowej jednej z ostrowskich firm, to zarzut jaki usłyszał 25-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Sprawcę ustalili i zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego. To kolejne przestępstwo, którego dopuścił się zatrzymany mężczyzna.

Włamanie miało miejsce w marcu tego roku. Złodziej z hali magazynowej jednej z ostrowskich firm ukradł różnego rodzaju metalowe przedmioty. Charakter skradzionych rzeczy wskazywał na to, że sprawca zabrał tylko te przedmioty, które mógł sprzedać w punkcie skupu złomu.

Policjanci sprawdzając lokalne środowisko osób tzw. złomiarzy, wytypowali potencjalnego włamywacza. Zebrane w tej sprawie informacje, potwierdziły ich ustalenia. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do kradzieży z włamaniem.

Włamanie, którego dopuścił się 25-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, jest kolejnym przestępstwem popełnionym przez niego w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu mężczyznę zatrzymali dzielnicowi w związku z licznymi kradzieżami i włamaniami. Za te przestępstwa może mu grozić 10 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx