Żona Rifa już w Ostrowie! Zobacz relację!

Udostępnij
Tweet

Żona Rifa Saitgariejewa przyjechała już do Ostrowa Wielkopolskiego. W sobotę zobaczy turniej żużlowy poświęcony pamięci zmarłego przed 20 laty jej męża.

+

Pomysł zaproszenia Floridy Saitgariejew wyszedł od działaczy klubu TŻ Ostrovia. Żona legendarnego żużlowca wraz z jedną z córek i wnuczkiem pojawiła się w Ostrowie już w piątek. Uroczyście powitał ją prezes Radosław Strzelczyk, który wręczył kobietom bukiety kwiatów, a chłopcu bardzo uroczą pluszową maskotę.

Rodzina rodzina Rifa zatrzymała się w jednym z ostrowskich hoteli. W planach ma uczestnictwo nie tylko w zawodach żużlowych, ale także zwiedzanie naszego miasta.

Florida Saitgariejew znalazła również czas na udzielenie krótkiego wywiadu, w którym opowiedziała o tragicznym wypadku swojego ukochanego męża, a także podziękowała ostrowskim kibicom za pamięć o tym wspaniałym żużlowcu.

Obszerna relacja z wizyty znajduje się w poniższym materiale wideo. Warto obejrzeć.

źródło: ostrowska.tv

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zibi
8 lat temu

24 filmy związane z osobą niezapomnianego Rifa…..
https://www.youtube.com/watch?v=mFJxQp0wfes&index=1&list=PL3A8F274A8001DAF1

lee
8 lat temu

Byle na pięknych gestach się nie skończyło.Za dużo kręci się przy nowych władzach starych sprawdzonych działaczy.Ja im nie ufam ,już nieraz pokazali co potrafią.Na memoriał Rifa oczywiście ide bo to był dobry człowiek i zawodnik i szacunek mu się należy.RESZTE IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ TĄ EKIPE BOJKOTUJE.

ramzes
odpowiada  lee
8 lat temu

Sępy juz sie zleciały k…a.Stare grzyby nieroby zwietrzyły kase i już sa!!!!Dlatego przez takich „pseudodziałaczy:” nie bedzie ngdy zuzla w Ostrowie.Cham ze wsi wyjdzie ale wies z chama nigdy 🙂

Bronisław
odpowiada  ramzes
7 lat temu

Nie jestem kibicem żużlu a jedynie czytelnikiem ale widzę, że jedynie ty kolego na tym forum jesteś ordynarny a na pewno nikomu a szczególnie rodzinie na tym nie zalerzy

Kibic koszykówki
8 lat temu

„Szacun, brawo”. Ubogi język ale czemu się dziwić, to kibice żużla.

Fak truckz
8 lat temu

Skornicki też przyjechał?

Seba
odpowiada  Fak truckz
8 lat temu

Chyba chodzi ci o Szymańskiego, który skończy na wózku inwalidzkim

Fak truckz
odpowiada  Seba
8 lat temu

Chodzi mi o skornickiego który przyblokował rifa na pierwszym zakrecie

seko40
8 lat temu

Wielki szacun dla działadzy klubu za zaproszenie ł
Żony Rifa napewno będę na tych zawodach.Po dwóch sezonach poraz pierwszy idę na stadionie to co wyprawiało sie z ostrowskim źuźlem spowodowało źe wielu kibiców straciło zaufanie do klubu.Jeszcze raz panowi wielkie brawa za taki gest zapraszajäc rodzinę Rifa. więcej tak trafnych decyzji to o źuźel w ostrowie moźna się nie martwić

20
0
Napisz co o tym sądziszx