III ostrowski ICE MAT półmaraton już w kwietniu!

W niedzielę, 3 kwietnia, odbędzie się bieg uliczny OSTROWSKI ICE MAT PÓŁMARATON pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Co roku w ostrowskim półmaratonie zwiększa się ilość biorących w nim udział zawodników. W ubiegłym roku było to blisko 800 biegaczy. Na czas biegu trasa będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

+

To znakomita impreza, która promuje bieganie, jako najprostszą formę aktywności sportowej. Co roku organizatorzy starają się, by coraz większa ilość zawodników stanęła na starcie, co przekłada się na promocję Ostrowa Wielkopolskiego jako miasta przyjaznego dla biegaczy. Mam nadzieję, że dopisze pogoda, a warunki będą sprzyjać ustanawianiu nowych rekordów  – mówiła podczas zawodów Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Start biegu o godzinie 13.00. Uczestnicy pobiegną trasą: Rynek – Wrocławska – Staszica – Gimnazjalna – Ledóchowskiego – Śmigielskiego (do Jankowskiego) – Ledóchowskiego – Limbowa – Słonecznikowa – Głogowa – Grabowa – Limbowa – Ledóchowskiego – Kościelna – Rynek.

W związku z zawodami trasa biegu będzie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach 12:30-15:30. Organizatorzy proszą o nie parkowanie samochodów na trasie biegu. Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe. Wiemy o której apogeum
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx