Jest szansa na imprezę żużlową!

Udostępnij
Tweet

Władze Ostrowa Wielkopolskiego prowadzą rozmowy z firmą One Sport, która w ubiegłym sezonie organizowała na Stadionie Miejskim turniej SEC. Tematem jest kolejna wielka impreza żużlowa. Miałaby ona odbyć się w tym roku.

+

Firma One Sport złożyła władzom Ostrowa ofertę na organizację turnieju Speedway Best Pairs Cup. To nieoficjalne mistrzostwa świata par, w których startują zawodnicy ze ścisłej czołówki. Rozmowy w tej sprawie trwają. Potwierdza to prezydent Beata Klimek. – Prowadzimy rozmowy z firmą One Sport, która złożyła ofertę na organizację wydarzenia sportowego o charakterze międzynarodowym – tłumaczy prezydent naszego miasta.

Ta informacja z pewnością ucieszy kibiców żużla w naszym mieście. Jak udało nam się ustalić, szanse na porozumienie są bardzo duże. – Turniej SEC w ubiegłym sezonie pokazał, że jesteśmy gotowi, by organizować takie zawody. To był wielki sukces promocyjny dla miasta. Firma One Sport wywiązała się ze wszystkich swoich zobowiązań. Miasto bardzo wiele zyskało, bo obejrzało nas aż siedem i pół miliona ludzi. Mieliśmy wtedy wielkie święto sportu. Chcemy to powtórzyć w 2016 roku i dlatego prowadzimy rozmowy. W tej chwili ustalamy szczegóły – wyjaśnia Beata Klimek.

Czy władze Ostrowa powinny zrobić wszystko, żeby turniej Speedway Best Pairs Cup odbył się w tym roku w naszym mieście? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pepe
8 lat temu

Brawo grzes.
Masz całkowita rację w temacie jazdy Sparty na naszym stadionie.
Jeżeli ci którzy byli negocjować we Wrocławiu mają odrobinę honoru to niech powiedzą prawdę.
Ale do tego trzeba być facetem a nie….

14
0
Napisz co o tym sądziszx