OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pilne! Będzie żużel w Ostrowie?!

Wydawało się, że ostrowscy kibice będą musieli pogodzić się z brakiem żużla w ligowym wydaniu w sezonie 2016. Jak się jednak okazuje, nie wszystko jest jeszcze stracone.

+

Klub z Ostrowa ma w dalszym ciągu szanse, żeby pojechać w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jak to możliwe? Wszystko z powodów problemów, z którymi zmagają się działacze Stali Rzeszów.

Jak donosi portal WP SportoweFakty rzeszowianie mają poważne problemy finansowe i oczekują większego wsparcia ze strony miasta. W poniedziałek dostaną w tej sprawie odpowiedź. Jeśli będzie ona negatywna, to być może rozpatrzą propozycję… Mirosława Wodniczaka, która zakłada przejęcie spółki z Rzeszowa i starty w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W tym przypadku konieczna będzie także zgoda na wynajęcie Stadionu Miejskiego ze strony prezydent Beaty Klimek. Wydaje się jednak, że to akurat najmniejszy problem w całej sprawie.

Sytuacja jest rozwojowa i z całą pewnością w najbliższym czasie wrócimy do tematu.

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
FIREfox
5 lat temu

zdumiewa mnie, że z premedytacją i z góry wiadomo, że nie zapłaci się zawodnikom i nie mam na myśli klubu z Ostrowa, ale żużel w skali globalnej… to zwykli pracownicy, dodatkowo ryzykujący utratę zdrowia. to coś w stylu zastaw się a postaw się – zrobi się drogi skład a potem się będziem martwić. Czas uciąć to myślenie. Bądźmy w końcu cywilizowanym mentalnie narodem mającym jakąkolwiek miarę uczciwości. Czy zależy nam na etykietce oszust, złodziej? Czy naprawdę to takie trudne żeby zawczasu obliczyć koszty i być w porządku? (o zgrozo)

uk
5 lat temu

barany z was wszystkich….. złodzieje????? hahahah dupa boli bo wszyscy siępodniecili na awans…. jak wyszła lipa to gadacie że złodzieje…. puknijcie się w łeb, bo do meczu z długopisami wszyscy chcieliscie wodniczakowi w dupę wejść… żenadę to wy kibice robicie, jak zawieje tak fruwacie. pozdrawiam ostrowiak

wierny kibic
5 lat temu

Nie ma się czym podniecać jak chciał coś pokazać to mógł zadbać o żużel w Ostrowie
a tak to wszystko żenada i parodia.

OMLET
odpowiada  mieszkaniec Ostrowa
5 lat temu

Wypowiedż na poziomie czyścibuta .

Wanda Kraków
5 lat temu

U nas maszyny już grzeją przed sezonem. Będzie ściganie!
Pozdrowienia z Krakowa:)

ZDZIŚ !
odpowiada  mieszkaniec Ostrowa
5 lat temu

A ja takich mieSZanców to podziwiam!! jak im się udało a Ostrowie przeżyć?powinno się utylizować jak śmieci!! Co ? ty! istoto marna ! wiesz o ŻUŻLU?

mieszkaniec Ostrowa
5 lat temu

BRAWO MIREK POKAZ TYM GADACZOM , PSEUDO KIBICOM Z BEZROBOTNEGO ZE PRAWDZIWEGO MEZCZYZNE POZNAJE NIE POTYM JAK ZACZYNA TYLKO JAK KONCZY A JAK SIE KOMUS Z PANSTWA NIE PODOBA TO ZAMIAST NA ZUZEL NIECH JEDZIE SPEDZIC NIEDZIELE W BIEDRONCE

OMLET
5 lat temu

Długo jeszcze będziecie pisać o tych ZŁODZIEJACH ? Mam nadzieję , że Pani prezydent nie udostępni stadionu tym oszustom .

zniesmaczona
5 lat temu

Kolejny sezon pan Wodniczak zamierza “zagospodarowywać” klubowe pieniądze? Wstyd i żenada.

alojz
5 lat temu

A może tak normalnie pogodzić się z tym że nie będzie żużla w 2016r i postarać spłacić zobowiązania wobec zawodników .Spróbować zbudować drużynę na sezon 2017,a nie kombinować jak dotychczas i znowu skończyć tak jak w 2015r.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x