Prezydent ostro o Cieślaku i działaczach Ostrovii

Udostępnij
Tweet

Niedzielny mecz MDM Komputery ŻKS Ostrovii z Lokomotivem Daugavpils zakończył się skandalem. Prezesi Mirosław Wodniczak i Zbigniew Warga zarzucili trenerowi Markowi Cieślakowi, że ten znajdował się w trakcie spotkania pod wpływem alkoholu.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/klimek-komentuje-zuzel.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/klimek-komentuje-zuzel.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/beata-klimek.jpg” ads=”no”]

Awanturze, do której doszło w parku maszyn, przyglądała się prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Prezydent naszego miasta ostro skrytykowała obie strony sporu, a więc trenera Marka Cieślaka i prezesów ostrowskiego klubu.

Ostrovia wciąż ma szanse na start w rozgrywkach Ekstraligi. Beata Klimek nie chce jednak teraz rozmawiać o ewentualnym wsparciu, które w takiej sytuacji mogłoby udzielić miasto klubowi.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Premier Morawiecki przyjeżdża do nas
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
radlowska
7 lat temu

zuzel jesli nie wiesz co pan Urbaniak mial wspolnego z zuzlem to albo sie dowiedz albo milcz .Zawsze sie osmieszasz bedac bez podstawowej wiedzy.

Ostrowianin
7 lat temu

Ostrowski żużel promuje Ostrów Wielkopolski, bo mój dawny znajomy z Warszawy dzwonił do mnie i pytał co się tam u was dzieje? Co to za działacze i prezydent?

żużel
7 lat temu

Pani Prezydent ten Pani komentarz „ostry” wcale nie jest ostry. To tak naprawdę zachęcanie żeby znowu nabić kabzę żużlowi, namawianie do udziału w barażach bo kibicem się jest nie bywa… Ciekawe ile razy była Pani na żużlu zanim została Pani Prezydentem???Do „wrga” przestań gadać co Urbaniak miał wspólnego z żużlem bo tyle samo miał wspólnego co każdy prezydent który ten żużel wspiera. Nie przypominam sobie jednak Urbaniaka w parku maszynowym a już w takiej sytuacji to nie do pomyślenia

OstrowForEver
7 lat temu

Panie redaktorze zastanów się nad konsekwencjami srania w Ostrowskie własne gniazdo bo cała afera jest dyskretna a nie powinna być pokazywana na całą Polskę. Jestem poważną osobą od dawna nie mieszkającą w Ostrowie Ostrowianinem na uchodżctwie wiernym kibicem z tytułęm Profesorskim. więcej etyki w tym co można pokazywać a czego nie. Pozdrawiam z Dolnego Śląska.

???
odpowiada  OstrowForEver
7 lat temu

,,z tytułęm Profesorskim” Tyle błędów w powyższym wpisie, że nie wierzę w Pana tytuł naukowy…

Dario
7 lat temu

Moim zdaniem to całe zamieszanie było nie potrzebne, bo mam odczucie że sami zawodnicy nie chcieli wygrać tego meczu, a tym samym wejść do ekstraligi, bo większość z nich nie mam umiejętności ani sprzętu na rozgrywki na najwyższym poziomie, po prostu czuli się zagrożeni, że stracą pracę, a tak znowu w przyszłym sezonie będą sobie jeździć w I lidze.

hmm
7 lat temu

Pani Prezydent Beata Klimek ostro wypowiada się o zajściach, których była uczestnikiem. To ciekawe, bo całe towarzystwo z parku maszyn wyglądało na trafione. Pani Prezydent, niech Pani wreszcie nabierze trochę ogłady i nie łazi tam gdzie nie jest Pani miejsce. Trzeba tutaj klasy, nawet jeśli ciągle trzeba się klasy uczyć!!!

biskup from Vatican - I like cocoa
7 lat temu

Do wszystkich obrońców Cieślaka: napijcie się po pracy w miejscu, w którym pracujecie. Ciekawy jestem jak na to zareaguje Wasz pracodawca. Jeśli sądzicie, że nic Wam nie zrobi to się grubo mylicie!

RC
7 lat temu

BURAKI WODNICZAK I WARGA

soloż
8 lat temu

Co za buractwo! Buractwo do potegi entej! To nie są ludzie! Cholerne bydło. Do Zoo wypierdal.ć !!

koza
8 lat temu

Cieślak gdzie jesteś? Mam nadzieje że prezesi bm slam stal kosz Ostów są lepsi

23
0
Napisz co o tym sądziszx