Budżet Obywalelski: Milion do wzięcia. Głosowanie w listopadzie

61 projektów i milion złotych do rozdania. Tak przedstawiają się liczby w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. W piątek w Ratuszu odbyło się losowanie numerów dla poszczególnych inwestycji, na które będą teraz głosować mieszkańcy naszego miasta.

+

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/budzet-obywatelski-losowanie.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/budzet-obywatelski-losowanie.mp4″ splash=”https://e8wgrd98tiz.exactdn.com/wp-content/uploads/2015/10/budzet-pbywatelski.jpg” ads=”no”]

Łączna kwota zgłoszonych do Budżetu zadań szacowana jest na około osiem i pół miliona złotych. Większość, bo około 80 procent stanowią projekty inwestycyjne.

CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wacio
7 lat temu

Szkoda kasy. Przekaźnikiem takich inicjatyw są radni miejscy i osiedlowi, których wybierają mieszkańcy. Po to są te gremia żeby wyselekcjonować najlepsze pomysły i je wdrożyć do realizacji. Może zatem lepiej nie dublować tego, tylko rozwiązać rady osiedli i radę miasta i głosować na wszystko. Ktoś coś gdzieś wymyślił, a reszta bez refleksji papuguje.

Marjian
7 lat temu

Świetnie! Prosiłbym jeszcze o podanie strony gdzie można się zapoznać z szczegółami tych projektów oraz stronę gdzie można glosować na te projekty. Chętnie zagłosuję.

2
0
Napisz co o tym sądziszx