Żużlowy casting – wybierali podprowadzające

Mimo iż do rozpoczęcia sezonu żużlowego pozostało jeszcze trochę czasu, działacze postanowili wybrać nowe podprowadzające. Oprócz wzrostu, ważna była figura, a także umiejętność chodzenia na wysokim obcasie. Do castingu zgłosiło się ponad 40 dziewcząt. Na finałowym pokazie 9 z nich zaprezentowało swe wdzięki.

+

Dziewczęta na pytanie organizatorów dlaczego chciałyby zostać podprowadzającymi, odpowiadały różnie. Jedna powiedziała, że jej tata jest stałym kibicem żużla. Zawsze miał pretensje do rodziny, że rodzina mało mu towarzyszy, dlatego córka wpadła na pomysł by zgłosić się do castingu i spróbować zostać piękniejszą stroną zawodów żużlowych. Inna z dziewczyn jeździ na motocyklu o pojemności 750 cm3, a kolejna jeździ tylko jako tzw. „plecaczek” (osoba towarzysząca, przyklejona do kierowcy motocykla – przyp. red.).  Kolejna tańczy breakdance, a jeszcze inna próbowała już swoich sił jako podprowadzająca 2 lata temu.

Jury nie miało łatwego wyboru. Poziom finalistek był wyrównany. Po zaciętej dyskusji wybrano dwie dziewczyny – jako główne podprowadzające (kolor biały i kolor żółty) oraz dziewczynę z tablicą prezentującą numer biegu. Dwie następne dziewczyny zostały zaklasyfikowano jako zastępczynie.

[jwplayer mediaid=”72919″]

CZYTAJ  W urzędzie zapłacisz bez prowizji

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Erni
8 lat temu

szkoda dziewczyn wszystkie ładne… a potem pajace z całego stadionu na ich dupy będą się napalać … i współczucia użerania się z ta idiotka z komisji. ciężko przypadek ;/

Michał
8 lat temu

Ciekawe co za kretyn wymyślił ten kasting …

oburzony
8 lat temu

nie no 2 i 7 najlepsze to wybrały jakieś pasztety !!!Żenada;)

ojciec
8 lat temu

ŻENADA

Wronek
8 lat temu

7 – juicy a..

Wronek
8 lat temu

4 – nie ma to jak odkryte nóżki, so sweet

ps
8 lat temu

A ja ogłaszam casting na ODPROWADZAJĄCĄ. Praca w piątki i soboty z lokali na terenie miasta. 🙂

Dawid
8 lat temu

Trujke wybierz panie numer trzy 🙂

heh
8 lat temu

dziwie się że nie wygrała trójka(choć nie znam kobitki) ale widocznie jury chciało starsze dziewczyny i może nie tyle najlepszą indywidualnie tylko dopasowaniem dziewczyn o wmiare równym poziomie

kibic
odpowiada  heh
8 lat temu

3 będzie kolorem białym

eeeedddeeeee
8 lat temu

przynajmniej se za darmo na zuzel wejda hehe

15
0
Napisz co o tym sądziszx