Prezes żużlowej Ostrovii doceniony

Gratulacje od prezydent miasta Beaty Klimek dla Prezesa Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia Mirosława Wodniczaka. Prezes ostrowskich żużlowców przyjął zaproszenie pani prezydent, która osobiście pogratulowała mu zwycięstwa w kategorii najpopularniejszy działacz  Polskiej  2.  Ligi  Żużlowej  w   XXV  Plebiscycie  Tygodnika Żużlowego. – Przyznanie tej prestiżowej nagrody, to niewątpliwie wyraz uznania Pana zasług oraz profesjonalnego podejścia w pracy na rzecz ostrowskiego żużlapowiedziała prezydent miasta Beata Klimek.

+

W jej ocenie, przyznanie wyróżnienia dla działacza sportowego z naszego miasta, to wspaniała promocja Ostrowa Wielkopolskiego.

Jest mi niezmiernie miło, że prestiżowe wyróżnienie, którym został Pan uhonorowany – trafiło do działacza sportowego i zarazem mieszkańca naszego Miasta. Nagroda, jakiej jest Pan laureatem, przyczyniła się bowiem do cennej promocji Ostrowa Wielkopolskiego, za co w imieniu samorządu miasta składam Panu serdeczne podziękowania. Jednocześnie wyrażam nadzieję, że przyznane Panu wyróżnienie to dopiero początek  pasma sukcesów w Nowym 2015 Roku. Z tej okazji życzę Panu nieustającego entuzjazmu i zapału w realizacji wszelkich planów i zamierzeń oraz uzyskiwania kolejnych osiągnięć w życiu osobistym i zawodowym podkreśliła prezydent Beata Klimek.

Prezes ostrowskiego ŻKS podziękował za życzenia i gratulacje oraz zapewnił, że nadal będzie prowadził działania zmierzające do rozwoju Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia oraz żużla w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ  Marlena Maląg: Dobro rodzin wyznacza kierunek naszych działań

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tyyy
7 lat temu

Bravo ! Takich ludzi nam trzeba !

dobrzewidzący
8 lat temu

To był plebiscyt Tygodnika Żużlowego więc, jak zwykle, pani prezydent podpięła się pod cudzy sukces….

Zdziwiony
8 lat temu

Pewnie Pan Prezes wyjaśnił Pani Prezydent informacje krążące w świecie żużlowym o treści: „Komisja Licencyjna przyznała licencję bezwarunkową Ostrovii mimo, że pełnomocnik dwójki zawodników złożył zawiadomienie, o zaległościach finansowych.” Czyżby kolejna afera?

metanol w moich żyłach
8 lat temu

Brawo, super, dziękujemy.

Ostrowianin 40two
8 lat temu

Pani Beato jest Pani wspaniała…dziękuję jako Ostrovianin i wiredny kibic żużla za ten gest. Jestem dumny że oddałem na Panią głos w wyborach…proszę dalej promować Ostrów poprzez żużel bo to jest najważniejsza wizytówka naszego miasta z tradycjami historycznymi które warto kultywować. A wszystkim kibicom życzę emocji w Nice Lidze…będzie emocjonująco. Proletariuszę Wszystkich Krajów łączcie się w kibicowaniu. to mówiłem Ja Jarząbek z Ostrowa.

bolo
8 lat temu

Brawo dla Pani Prezydent za ten gest

Lipa
8 lat temu

No to nam nasza pani prezydent,doceniła działacza,za Cenną promocję miasta.

Iza
8 lat temu

nasz elektryk 🙂

8
0
Napisz co o tym sądziszx