Nowy trener domaga się nowej nawierzchni

Nawet do 300 ton nowej nawierzchni może pojawić się w najbliższym czasie na torze Stadionu Miejskiego. O dosypanie sjenitu zabiega nowy trener drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia, Marek Cieślak.

+

– Tak na moje oko potrzeba tutaj w granicach 250-300 ton sjenitu. Słyszałem, że dawno nie było tutaj nic dosypywane. Widziałem, że jak zbronuje się tor, wychodzą już spod spodu kamienie. Dowiezienie nawierzchni to konieczność – powiedział Cieślak

Oprócz tego wymienione zostaną bandy okalające tor. Wykonanie tego remontu zaplanowane zostało na przyszły rok. – Dotychczasowa banda, która ma już wiele lat była odbierana warunkowo. Konieczna jest wymiana na nowoczesną bandą ze sklejki – dodał trener biało-czerwonych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dym
9 lat temu

Kto za to zapłaci ?

lilo
9 lat temu

Kiedy będzie extraklasa ?

Anonim
9 lat temu

:-))) mozna by napisać ze sponsorem nowej nawierzchni jest OZC…!!!

Anonim
9 lat temu

Oj harry – nie zrozumiałeś mego podtekstu, przykro mi… Dobrze wiem co czego służy miał – ostatnio jest bardzo popularny w Ostrowie.

harry"brudny"potter
odpowiada  Anonim
9 lat temu

zrozumialem hehe tak tylko napisalem pozdro

Anonimowo
9 lat temu

Miału nie mozna dosypać???

harry"brudny"potter
odpowiada  Anonimowo
9 lat temu

mialu niemozna,miał sluzy do palenia w roznego rodzaju kotłach c.o.

Nowyczytenik
9 lat temu

A czym niby wg szanownego ex kandydata do samorządu objawiać ma się owe „domaganie”? Hmm?
Problem nawierzchni toru i pojawiających się na nim kamieni jest już dość stary. Pan J.Grabowski już zwracał na ten fakt uwagę, kiedy pełnił funkcję trenera ostrowskiej drużyny, a od tego czasu upłynęło sporo czasu. Wymiana nawierzchni była/jest koniecznością zarówno ze względów atrakcyjności oraz bezpieczeństwa widowiska żużlowego. To, że w końcu dochodzi do wymiany nawierzchni to akurat należy zapisać po stronie plusów nowego trenera.
Czym kierowała się redakcja pod nadzorem niedoszłego polityka do samorządu a dziś już jednak Dziennikarza redagując owego newsa?

8
0
Napisz co o tym sądziszx