Kibice żużla rozgoryczeni po awarii prądu

Udostępnij
Tweet

Kibice nie pozostawili suchej nitki na działaczach klubu ŻKS Ostrovia. Wszystko to za sprawą przełożonego meczu, który został przerwany wskutek awarii zasilania energetycznego. Sytuacja była o tyle podejrzana, że awaria powstała w czasie gdy ŻKS Ostrovia została osłabiona odwiezieniem do szpitala Alesa Drymla (po zasłabnięciu w parku maszyn) oraz defektami motocykla Maksyma Drabika. Po ukończeniu 6 biegu, na tablicy widniał wynik 21:15 dla Ostrovii. W tym momencie jupitery na drugim łuku zgasły. Oficjalną przyczyną awarii jest bezpiecznik mocy, który według zarządu ŻKS Ostrovia może tylko naprawić pogotowie energetyczne.

+

[jwplayer mediaid=”70469″]

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymali dwóch poszukiwanych
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bezpiecznik ostrów
9 lat temu

gdzie macie flagi, ostrovia gdzie macie flagi

stary były kibol szlaki
9 lat temu

„Piłkarski poker” to była taka tam gra w karty dla gimnazjalistów. Jak grać to na poważnie, z bejsbolem w ręce. Nie byłem na żużlu od kilku lat, bo nie warto wspierać tych pajaców, ale tym razem szwagier mnie namawia, bo takich śmiechów, skandali, komedii, wałów i awarii jakie zapewniane są na stadionie miejskim gdzie indziej się nie zobaczy. Tym razem może się wybiorę! Może będą się bić pod koniec działacze z sobą, kibice, może polewaczka będzie po każdym biegu robić bagno z toru, albo odwrotnie, będą puszczać walce drogowe i zero wody. Awaria maszyny startowej i starty na chorągiewkę? Mierzenie linijką maszyn, luzów w kombinezonach? Brak karetek pogotowia bo „wszystkie w terenie”? Będą jaja, a jeśli żadne zabiegi nie pomogą i nie będzie awansu to dogrywka pod parkingiem, gdzie lekko podpici zawiedzeni zjadacze grillowanej kiełbasy będą wyrażać werbalnie swoją dezaprobatę, dążąc do konfrontacji fizycznej z winnymi. Winny zawsze się znajdzie. Pan Kaziu od światła albo pan Geniu od polewaczki. Jedni zadowoleni będą panowie żużlowcy, znowu ładnie zarobią. Ale tym razem może dorzucę im te parę złotych, bo uciechy będzie sporo na tych ostrowskich „zawodach”.

Gzegozenek
9 lat temu

Akurat krakusy na temat stadionu lepiej niech sie nie wypowiadają,wszyscy wiemy jakie u nich są warunki do oglądania meczy,najpierw wezcie sie za stadion adopiero potem myslcie o 1 lidze. A awaria to awaria,takie rzeczy sie zdarzaja,mam nadzieje że w drodze powrotnej do krakowa nikomu auto nie nawaliło,bo pewnie wine by zwalili na wałek Ostrovii i prezesa Wodniczaka! Panie prezesie,robicie świetną robote w Ostrowie,nie przejmujcie sie debilnymi wpisami,bo bez Was żużel w Ostrowie sie skończy a wtedy ci co teraz tak ujadają bedą płakać że nie ma żużla w Ostrowie. Nawet jeśli nie uda sie awansować,to wasza cierpliwość zostanie w koncu nagrodzona,rok nie wyrok,ważne by metanol dalej spalał sie na Miejskim,pozdrowienia!

Wanda
9 lat temu

Szmaciarz to Ty jesteś i twój Ostrowski klub !!!! Jeb…ni kombinatorzy !!!

Panda
9 lat temu

brawo po raz kolejny numer myślałem że po wywaleniu pana S. ze stanowiska prezesa nieistniejącego kmo po tym jak zabrakło pieniędzy mimo 2 sponsorów tytularnych i na murawie wielu reklam podczas meczów żużlowych za które ktoś wziął pieniądze a nie było na prąd na stadionie nie tak dawno temu po łapówce wysokości 100 tys zł i degradacji do 2 ligii i niespełnionych obietnicach ekstraligi myślałem że na tym zakończyły się matactwa przekręty i co najważniejsze WSTYD dla Ostrowa miasta z wielkimi tradycjami żużlowymi i najstarszym turniejem żużlowym w kraju ale jak widać na tym nie koniec ja wcześnie skapitulowałem bo byłem kibicem KMO i po tym wszystkim przestałem wierzyć w idee żużla w Ostrowie i widać że nie na darmo szkoda tylko widzieć zawiedzenie w oczach tych którzy nadal wierzą w ten sport w Ostrowie proszę o jedno skończcie z takimi matactwami jak teraz z prądem i nie malujcie już więcej zawiedzenia na twarzach kibiców tego pięknego sportu i walczmy fair-play

zdenek
9 lat temu

a szmaciarz baran ujada na fb co za kołek

Marcin.Ostrów24.tv
9 lat temu

Na Stadionie Miejskim zakończyły się dzisiaj prace związane z usunięciem awarii. Po pracach diagnostycznych stwierdzono iż ostatecznie było uszkodzenie linii kablowej zasilającej jedną z części stadionu.

paweł
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
9 lat temu

sabotaż 😀

44
0
Napisz co o tym sądziszx