Piłkarskie wydarzenie roku

Towarzystwo Piłkarskie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski przygotowuje się do organizacji spotkania 1/16 Pucharu Polski z Ruchem Chorzów, które zaplanowane zostało na środę, 24 września o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim.

 +

WYZWANIE ORGANIZACYJNE

 Ostrowski klub w sezonie 2014/2015 występuje w rozgrywkach III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Biało-czerwoni dobrze radzą sobie w Pucharze Polski. W rundach wstępnych zespół prowadzony przez Piotra Konstanciaka wyeliminował drużyny Ruchu Zdzieszowice i Górnika Wałbrzych. W 1/32 natomiast ostrowskiej jedenastce nie sprostała drugoligowa Puszcza Niepołomice. Teraz przed klubem z ponad 105-letnią historią poprzeczka została zawieszona jeszcze wyżej.

– Ostrovia 1909 spotka się w meczu o dużą stawkę, jakiego nie mieliśmy od wielu lat. Zagramy z 14-krotnym mistrzem Polski, klubem zasłużonym dla polskiej piłki nożnej. O mały włos Ruch był bliski gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej – mówi Jan Królak, prezes ostrowskiego klubu.

– Otrzymaliśmy zgodę od prezydenta miasta i wszystkich służb na organizację imprezy masowej. Musimy spełnić określone rygory obowiązujące przy organizacji meczu piłkarskiego. To dla nas nowe doświadczenie – dodaje sternik Ostrovii 1909.

– Przygotowujemy stadion na przyjęcie od 5 do 7 tysięcy kibiców. Zdajemy sobie z tego sprawę, że mecz będzie rozgrywany w środku tygodnia o nietypowej porze i zakładamy sobie minimalną liczbę 3-4 tysięcy widzów na trybunach.To spotkanie pokaże nam jakie jest zapotrzebowanie na piłkę na wysokim poziomie w naszym regionie. Będziemy promowali tą imprezę za pośrednictwem mediów, szkół. Pojawią się oczywiście plakaty i billboardy – informuje Mariusz Kwiecień, wiceprezes Ostrovii 1909.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW – W KASIE i NA WWW.BILET.PAX.PL

– Przedsprzedaż biletów uruchamiamy w dniu 15 września o godzinie 15, a kończymy 23 września. Każdego dnia w godzinach od 15 do 19 bilety będzie można zakupić w kasie przy trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Równocześnie ruszy również internetowa sprzedaż za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl Przy zakupie biletu należy podać swoje dane – nazwisko i pesel. Dokument stwierdzający tożsamość trzeba będzie również okazać służbom bezpieczeństwa w dniu meczu podczas wejścia na stadion. Wszystkie osoby poniżej 13. roku życia wchodzą pod opieką osoby pełnoletniej – mówi Mariusz Kwiecień.

CZYTAJ  26-latek zginął na trasie Ostrów - Krotoszyn (zdjęcia)

KUP BILET W INTERNECIE I PRZYJDŹ WCZEŚNIEJ NA STADION!

– Będziemy systemowo obsługiwać sprzedaż biletów. Jest to impreza nietypowa bo obostrzona ustawą o imprezach masowych. Sprzedaż ruszy w intenecie również w poniedziałek, 15 września i potrwa do 23 września. Jest to wygodna sprawa, bo można sobie wybrać dowolny sektor i miejsce na stadionie bez oczekiwania w kolejce. W dniu meczu zapewnimy odpowiednią ilość kas, która spokojnie wszystkich obsłuży. Prosimy, aby kibice nie wybierali się na mecz na ostatnią chwilę, z tego względu, że wpisanie w kasie wszystkich danych trochę potrwa. Ważne, aby posiadać przy sobie dokument tożsamości zarówno przy zakupie biletu oraz podczas wejścia na stadion – informuje Tomasz Janicki reprezentuje bilet.pax.pl

PIŁKARSKIE ŚWIĘTO

– Zapraszamy kibiców na spotkanie z Ruchem Chorzów. Na pewno nasi piłkarze nie przestraszą się utytułowanego rywala i będą walczyć. Chcemy, żeby to było wielkie piłkarskie święto na boisku i na trybunach. Na pewno nasi najzagorzalsi fani przygotują odpowiednią oprawę tego widowiska – zaprasza Jan Królak, prezes Ostrovii 1909.

KUP BILET TANIEJ W PRZEDSPRZEDAŻY!!!

TRYBUNA GŁÓWNA

Bilet normalny – 20 złotych

Bilet ulgowy – 15 złotych (przysługuje dzieciom, młodzieży do 18. roku życia, kobietom, emerytom, rencistą za okazaniem odpowiedniego dokumentu, legitymacji)

TRYBUNY STADION

Bilet normalny – 15 złotych

Bilet ulgowy – 10 złotych (przysługuje dzieciom, młodzieży do 18. roku życia, kobietom, emerytom, rencistą za okazaniem odpowiedniego dokumentu, legitymacji)

W DNIU MECZU CENY BILETÓW WZROSNĄ O 5 ZŁOTYCH!

Przedsprzedaż biletów uruchamiamy w dniu 15 września o godzinie 15, a kończymy 23 września. Każdego dnia w godzinach od 15 do 19 bilety będzie można zakupić w kasie przy trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Równocześnie ruszy również internetowa sprzedaż za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl Przy zakupie biletu należy podać swoje dane – nazwisko i pesel. Dokument stwierdzający tożsamość trzeba będzie również okazać służbom bezpieczeństwa w dniu meczu podczas wejścia na stadion.

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pijak
8 lat temu

…kobietom, emerytom, ale RENCISTĄ … to może rencistom się nie należy?

ram
8 lat temu

rencistą za okazaniem… „organizatorzy” na poziomie 20 ligi

2
0
Napisz co o tym sądziszx