OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Plantacja marihuany w altance

Policjanci ostrowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 41-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, w związku z posiadaniem środków odurzających. Zatrzymany mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale również uprawiał kilka krzewów konopi. Za te przestępstwa może mu grozić do 3 lat więzienia.

+

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim, prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową, wpadli na ślad mężczyzny zajmującego się tym nielegalnym procederem.

Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Mężczyzna, zaskoczony nagłą „wizytą” policjantów, został zatrzymany na gorącym uczynku. Policjanci już po wejściu do mieszkania, zwrócili uwagę na charakterystyczny zapach, odpowiadający marihuanie. Podczas przeszukania znaleźli zielony susz, który po przeprowadzonym badaniu testerem okazał się marihuaną. Kryminalni zabezpieczyli w mieszkaniu prawie 18 gramów tego narkotyku.

To jednak nie wszystko. Policjanci przeszukali również altanę znajdującą się na terenie ogródków działkowych. W pomieszczeniu altany, w specjalnie przygotowanym do tego celu namiocie, mężczyzna uprawiał kilka krzewów konopi indyjskich. Pozostałości po krzewach w kilku innych doniczkach świadczyły, że 41-latek już wcześniej zbierał plony swojej uprawy.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających, za co może mu grozić do 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil
6 lat temu

Faktycznie zrobił komuś krzywdę… był bardzo groźny dla społeczeństwa.
Psy likwidują małych farmerów bo biorą w łapę od bossów którym eko staffik nie na rękę.

dadadadada
6 lat temu

co pan tam hodujesz ? A zioło ! A to pan pójdzie z nami! ! ! hehe

heh
6 lat temu

w dzisiejszych czasach to już nawet za ogrodnictwo można stracić wolność.

tomasz
6 lat temu

dokładnie za darmo i za free przezimuje za nasze podatki a zima tuż tuż

kaban
6 lat temu

przynajmiej bedzie mial zarcie za darmo a nie kobinowal

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x