Bieg na Piaskach z okazji WOŚP (ZDJĘCIA)

W niedzielę punktualnie o godzinie 12 na ostrowskich Piaskach rozpoczął się bieg zorganizowany w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie przyciągnęło miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy połączyli sportową rywalizację z chęcią wsparcia szczytnego celu.

Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse – jedno lub dwa okrążenia wokół dużego zbiornika wodnego. Trasa liczyła odpowiednio 3 lub 6 kilometrów i prowadziła malowniczym terenem Piasków, dobrze znanym lokalnym biegaczom i spacerowiczom.

Choć pogoda nie rozpieszczała, chętnych do startu nie brakowało. Temperatura wynosiła około –1 stopnia Celsjusza, a lekki wiatr potęgował uczucie chłodu. Mimo to na starcie panowała dobra atmosfera, a uczestnicy z uśmiechem i energią ruszyli na trasę, pokazując, że pomaganie można połączyć z ruchem na świeżym powietrzu – nawet w zimowych warunkach.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
6 minut temu

Bravo Bravo

1
0
Napisz co o tym sądziszx