OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pijąc alkohol wsparłeś te kluby sportowe

Pijąc alkohol wsparłeś te kluby sportowe

W budżecie każdego miasta znajduje się pozycja związana z profilaktyką antyalkoholową. Absurd polega trochę na tym, że im więcej ostrowianie wypili alkoholu, tym więcej pieniędzy trafiło do ich ulubionych klubów sportowych. Tymczasem te środki pieniężne mają przeciwdziałać nadmiernemu spożyciu trunków z procentami.

Oto lista klubów sportowych, które postanowiły walczyć z procentami w napojach:

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Spór o wiadukt przy ul. Wrocławskiej. Miasto może stracić szansę na miliony z unijnego dofinansowania
20 komentarzy
Zbigniew
1 rok temu

Idź na zawody żużlowe same kible stoją piwsko się leje i każdy kibol n—–y

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×