OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pijąc alkohol wsparłeś te kluby sportowe

Pijąc alkohol wsparłeś te kluby sportowe

W budżecie każdego miasta znajduje się pozycja związana z profilaktyką antyalkoholową. Absurd polega trochę na tym, że im więcej ostrowianie wypili alkoholu, tym więcej pieniędzy trafiło do ich ulubionych klubów sportowych. Tymczasem te środki pieniężne mają przeciwdziałać nadmiernemu spożyciu trunków z procentami.

Oto lista klubów sportowych, które postanowiły walczyć z procentami w napojach:

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
20 komentarzy
Zbigniew
1 rok temu

Idź na zawody żużlowe same kible stoją piwsko się leje i każdy kibol n—–y

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×