Ponad 200 zawodników dziś pobiegło

Udostępnij
Tweet

Po raz kolejny zawodnicy pobiegli w Tarchałach Wielkich. 180 zawodników na dystansie 10 kilometrów oraz dzieci w osobnej kategorii. Wszystko to w ramach imprezy „Polska Biega w Tarchałach”.

IX edycja imprezy biegowej była doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, propagowania zdrowego stylu życia oraz integracji społeczności lokalnej. Impreza znana jest z przyjaznej atmosfery i zaangażowania mieszkańców, którzy chętnie biorą w niej udział zarówno jako uczestnicy, jak i wolontariusze wspierający organizację wydarzenia.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, uczestnicy mieli do wyboru biegi na dystansach 5 i 10 kilometrów. To świetna propozycja zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Trasy biegów prowadzą przez urokliwe tereny Tarchał Wielkich, oferując uczestnikom możliwość podziwiania pięknych krajobrazów i cieszenia się naturą.

Nie zapomniano również o najmłodszych miłośnikach biegania. Dla dzieci przygotowano specjalne, krótkie dystanse, które cieszą się ogromną popularnością i co roku przyciągają wielu małych biegaczy. Dzieci mają szansę na zdobycie pierwszych sportowych doświadczeń, a także na spędzenie aktywnego dnia w gronie rówieśników.

Impreza „Polska Biega w Tarchałach” to nie tylko sport, ale również doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji. Organizatorzy zadbali o atrakcje towarzyszące, takie jak stoiska z jedzeniem, napojami, przejazdy mini kolejką, zamki dmuchane oraz wiele więcej innych ciekawych zajęć.

Atrakcjami towarzyszącymi były stoiska z jedzeniem, napojami, przejazdy mini kolejką, zamki dmuchane.

Wyniki pierwszej setki na dystansie 10 km.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
biegacz jak co roku
2 dni temu

Jako biegacz mam tylko zastrzeżenia co do losowania nagród, Organizator mówi że trzeba być osobiście po odbiór nagrody, ale zrobili odstępstwo bo znajomy i go znają… albo są zasady albo ich nie ma albo są znajomości i układy. Osobiście czuje się jakby mi ktoś napluł w twarz . Poza tym organizacja na wysokim poziomie , wyborne i zacne jedzenie dla wszystkich . Brawo dla KGW . Poprawcie się się z tymi zasadami losowania bo sami sobie psujecie reputacje ale nie widzieliście reakcji i komentarzy biegaczy przy losowaniu ( mówili ale my nie znamy ) . Mówimy A a robimy B tak się nie da

Tarchalak
3 dni temu

Jest to impreza zorganizowana na wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie. Gratulacje dla organizatorów. 👍👍👍

2
0
Napisz co o tym sądziszx