Przed tą policjantką nie uciekniesz

mł. asp. Monika Gąsiorek – policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim- stanęła na podium „Mistrzostw Polski Policji w Półmaratonie” w Poznaniu, w kategorii kobiet . Z czasem 1:56:36 zdobyła I miejsce i triumfowała wśród policjantek. Na co dzień funkcjonariuszka Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tutejszej jednostki, już nie raz pokazała, że na trasach biegowych nie ma sobie równych.

mł.asp. Moniak Gąsiorek 16 kwietnia br. uczestniczyła w Poznańskim Półmaratonie. W ramach tego biegu, rozegrane zostały również „Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie”, podczas których policjantka wśród kobiet nie miała sobie równych. Jak sama przyznaje – „przygotowanie do takiego dystansu to bardzo ciężka praca ale i ogromna satysfakcja, w szczególności, że po raz pierwszy biegłam w półmaratonie i zwyciężyłam w swojej kategorii”.

To nie jedyny sukces mł.asp. Moniki Gąsiorek. W ubiegłym roku w Pleszewie zdobyła III miejsce wśród kobiet w „12 Biegu Przemysława” na dystansie 10 km.

Jak dodaje policjantka: – „Następnym krokiem będzie dystans królewski czyli dokładnie 42,195m”.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
biegacz
1 rok temu

zawsze na biegach jak ją widzę to za nią lecę tzn biegnę żeby dogonić

M43
1 rok temu

Skoro taka jest szybka, to może lepiej sprawdziłaby się w patrolach pieszych po mieście?
A i dogonienie uciekającego kierowcy nie powinno być dla tej Pani problemem. Policja zaoszczędziłaby na samochodach i drogim paliwie do nich. W biurze na stołku to tylko nam wszystkim szybko zmizernieje. Polecam pod rozważenie dla komendanta K.P. 🙂

Ostatnio edytowany 1 rok temu by M43
Inez
1 rok temu

Nawet bym nie próbowała mam szacunek do policji Gratulacje dla Pani

jazzal
1 rok temu

Ale brzydactwo

M43
odpowiada  jazzal
1 rok temu

To jeszcze „kaczątko”, ale pewnie wyrośnie z niego piękna „łabędzica”. 🙂

Wróbel 🐦
odpowiada  M43
1 rok temu

Wątpię.

ZK
1 rok temu

W niedawno odbytym półmaratonie w Ostrowie z tym czasem ta pani była by na trzydziestym miejscu w kategorii kobiet. Dobrze, że coś robi, ale zachwycać się nie ma za bardzo czym. Wbrew tytułowi, chyba bym uciekł przed tą policjantką.

ZK
odpowiada  ZK
1 rok temu
22
0
Napisz co o tym sądziszx