Przed tą policjantką nie uciekniesz

mł. asp. Monika Gąsiorek – policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim- stanęła na podium „Mistrzostw Polski Policji w Półmaratonie” w Poznaniu, w kategorii kobiet . Z czasem 1:56:36 zdobyła I miejsce i triumfowała wśród policjantek. Na co dzień funkcjonariuszka Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tutejszej jednostki, już nie raz pokazała, że na trasach biegowych nie ma sobie równych.

mł.asp. Moniak Gąsiorek 16 kwietnia br. uczestniczyła w Poznańskim Półmaratonie. W ramach tego biegu, rozegrane zostały również „Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie”, podczas których policjantka wśród kobiet nie miała sobie równych. Jak sama przyznaje – „przygotowanie do takiego dystansu to bardzo ciężka praca ale i ogromna satysfakcja, w szczególności, że po raz pierwszy biegłam w półmaratonie i zwyciężyłam w swojej kategorii”.

To nie jedyny sukces mł.asp. Moniki Gąsiorek. W ubiegłym roku w Pleszewie zdobyła III miejsce wśród kobiet w „12 Biegu Przemysława” na dystansie 10 km.

Jak dodaje policjantka: – „Następnym krokiem będzie dystans królewski czyli dokładnie 42,195m”.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!