Kłótnia kibiców o ceny biletów na żużel (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Klub TŻ Ostrovia poinformował o cenach biletów, karnetów oraz ulgach na sezon żużlowy w roku 2023. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja czy aby na pewno są to dobre dla kibiców ceny.

W cenniku można zauważyć, że nastąpił wzrost cen oraz zlikwidowano uprzywilejowaną dotychczas grupę. W 2023 roku kobiety nie będą traktowane ulgowo i będą musiały kupić normalny bilet.

Podyktowane jest to faktem, że różnicowanie cen biletów ze względu na płeć zostało odebrane jako dyskryminujące i zgłoszone do Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania – poinformował klub żużlowy.

Porównując ceny biletów z I ligi czyli z sezonu 2021 i 2023 można zauważyć, że największy wzrost (42%) cen nastąpił w przypadku trybuny głównej. Obecnie będzie to 100 złotych za jeden mecz.

Bilet normalny to wzrost o 10 złotych, ale procentowo jest to 25% (z 4o na 50 złotych). Osoby z grup ulgowych nie powinny odczuć podwyżki, bowiem tu trzeba liczyć się z koniecznością dołożenia 5 złotych za jednorazowy bilet. Niepełnosprawni zamiast złotówki zapłacą 5 zł.

Można również kupić karnety w cenach:

Normalny – 300 złotych

Ulgowy – 210 złotych

Trybuna Główna – 600 złotych.

ZDJĘCIA

Co na to kibice?

Adam Banach pyta:

grupa inwalidzka 2 tez powinna byc .. !! dlaczego nie ma … czy osoby z grupa inwalidzka sa gorsi czy co bo nie rozumiem ! ?

Agata Szpadzińska

Można powiedzieć tak że Ci tzn. Jedna osobowa może se pozwolić na wszystko a inni czyli rodzina NIE bo nie będzie stać będą myśleć czy mieć na życie czy spełnić swoje upodobania tak dużo ludzi będzie myśleć i chcąc widziedź w telewizji i tak dużo ludzi nie zobaczy bo wszyscy myślą jak zarobić najwięcej 👍🙂 to jest moja opinia i wiem że dużo ludzi się z ze mna się zgadza ale nie ma tyle wiary aby się sprzeciwić tym i dlaczego mamy płacić za bilety tak dużo 🙃🙈

Eliza Mrowińska

idąc w 4 osoby to 170 zł. To już jest kwota

Paweł Bartosz Osw

300pln na cały sezon to dla niektórych dużo 🤔 No nie bądźmy aż takimi skanerami sądzę że wielu z was więcej na papierosy traci miesięcznie i nie narzeka. 50pln to też w obecnych czasach nie jest wiele 👍tak więc pozdrawiam kibiców w Ostrowie i cały zarząd. Ostro Po Swoje 💪

Grzegorz Lisoń

Znowu brak biletów rodzinnych. Do tego klubu nic nie dociera

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Baba361
1 rok temu

Mam płacić żeby oglądać znowu dziadka Walaska??? Ciekawe gdzie są wszystkie pieniądze od canal+ ???? Haha

ABC
1 rok temu

Po co tyle złosliwych komentarzy…Po prostu nie chodzić na żużel JA TAK ZROBIŁEM POWIEDZIAŁEM ŻE ZŁODZIEI NIE BĘDĘ SPONSOROWAŁ OBOJENTNIE JAKI BY NIE BYŁ ZARZĄD…

44
0
Napisz co o tym sądziszx