Kłótnia kibiców o ceny biletów na żużel (aktualizacja)

Klub TŻ Ostrovia poinformował o cenach biletów, karnetów oraz ulgach na sezon żużlowy w roku 2023. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja czy aby na pewno są to dobre dla kibiców ceny.

W cenniku można zauważyć, że nastąpił wzrost cen oraz zlikwidowano uprzywilejowaną dotychczas grupę. W 2023 roku kobiety nie będą traktowane ulgowo i będą musiały kupić normalny bilet.

Podyktowane jest to faktem, że różnicowanie cen biletów ze względu na płeć zostało odebrane jako dyskryminujące i zgłoszone do Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania – poinformował klub żużlowy.

Porównując ceny biletów z I ligi czyli z sezonu 2021 i 2023 można zauważyć, że największy wzrost (42%) cen nastąpił w przypadku trybuny głównej. Obecnie będzie to 100 złotych za jeden mecz.

Bilet normalny to wzrost o 10 złotych, ale procentowo jest to 25% (z 4o na 50 złotych). Osoby z grup ulgowych nie powinny odczuć podwyżki, bowiem tu trzeba liczyć się z koniecznością dołożenia 5 złotych za jednorazowy bilet. Niepełnosprawni zamiast złotówki zapłacą 5 zł.

Można również kupić karnety w cenach:

Normalny – 300 złotych

Ulgowy – 210 złotych

Trybuna Główna – 600 złotych.

ZDJĘCIA

Co na to kibice?

Adam Banach pyta:

grupa inwalidzka 2 tez powinna byc .. !! dlaczego nie ma … czy osoby z grupa inwalidzka sa gorsi czy co bo nie rozumiem ! ?

Agata Szpadzińska

Można powiedzieć tak że Ci tzn. Jedna osobowa może se pozwolić na wszystko a inni czyli rodzina NIE bo nie będzie stać będą myśleć czy mieć na życie czy spełnić swoje upodobania tak dużo ludzi będzie myśleć i chcąc widziedź w telewizji i tak dużo ludzi nie zobaczy bo wszyscy myślą jak zarobić najwięcej 👍🙂 to jest moja opinia i wiem że dużo ludzi się z ze mna się zgadza ale nie ma tyle wiary aby się sprzeciwić tym i dlaczego mamy płacić za bilety tak dużo 🙃🙈

Eliza Mrowińska

idąc w 4 osoby to 170 zł. To już jest kwota

Paweł Bartosz Osw

300pln na cały sezon to dla niektórych dużo 🤔 No nie bądźmy aż takimi skanerami sądzę że wielu z was więcej na papierosy traci miesięcznie i nie narzeka. 50pln to też w obecnych czasach nie jest wiele 👍tak więc pozdrawiam kibiców w Ostrowie i cały zarząd. Ostro Po Swoje 💪

Grzegorz Lisoń

Znowu brak biletów rodzinnych. Do tego klubu nic nie dociera

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Baba361
1 miesiąc temu

Mam płacić żeby oglądać znowu dziadka Walaska??? Ciekawe gdzie są wszystkie pieniądze od canal+ ???? Haha

ABC
1 miesiąc temu

Po co tyle złosliwych komentarzy…Po prostu nie chodzić na żużel JA TAK ZROBIŁEM POWIEDZIAŁEM ŻE ZŁODZIEI NIE BĘDĘ SPONSOROWAŁ OBOJENTNIE JAKI BY NIE BYŁ ZARZĄD…

hadwao
1 miesiąc temu

Silnik spalinowy to wynalazek XIX wieku. ŻuŻel na silniku elektrycznym może byłby ciekawszy, zdrowszy cichszy,i bardziej sensowny .Po co udoskonalać technologie spalinową a sport motorowy miał służyć doskonaleniu motocykli i samochodów jak za moment wejdzie zakaz produkcji pojazdów spalinowych.

Kibic
1 miesiąc temu

Proponuję bojkot meczów. Jak sezon przejdzie przy pustych stadionach pójdą po rozum do głowy.

Rolnik
1 miesiąc temu

Ja tam zapłacę 35zl za bilet bardzo fajne…

AsaSyn
1 miesiąc temu

Z całym szacunkiem sport jak sport, (prawie)każdy ma swój urok, tradycję, itd. i do samego żużla nic nie mam. Pobprosto jedna z odmian sportu motorowego. Natomiast duża część kibiców to czysta patologia, ochleje, kmiocuchy bez wykształcenia i ogólnie trzeci lub czwarty sort. Z reguły to są gołodupcy z Żubrem za pazuchą ibpetem w ustach, ale jeżeli można to golić baranów.

Komarek i heja
odpowiada  AsaSyn
1 miesiąc temu

10/10 😀 kibice żużela to jełopy żule bez szkoły i ogólnie patologia szczająca do Toi Toia która nażre się kiełbachy i drze ryja ile wejdzie…

Kibic od zawsze
1 miesiąc temu

Tak się zastanawiam co tam się dzieje czytam ze sprzedano udziały ekstraligi wilkom z krosna do tego zostali kupę kasy z zeszłego sezonu dotacje sponsorów i miasta a tu skład jak tylko żeby przejechać bo o awansie nie ma mowy
czy ktoś tu się buduje czy o co chodzi

Żulninio
1 miesiąc temu

Klub się chyba nie zorientował, że spadł do niższej ligi.
Co jak co, ale kibice w zeszłym roku nie zawodzili. W nagrodę zapłacą więcej za słabszą ligę.
Gratulacje

Mieszkaniec
odpowiada  Żulninio
1 miesiąc temu

Dokladnie

Przedstaw się
odpowiada  Żulninio
1 miesiąc temu

No cóż…biznes. Widać że można łoić jeleni po kieszeni to łoją:)

Żużel ...mkl
1 miesiąc temu

Skład na spadek a doić chcą kibiców śmieszny ten wiejski klubik

Zdzichu
odpowiada  Żużel ...mkl
1 miesiąc temu

Jak nie pójdziesz wielkiej straty nie będzie. Wieczne narzekanie. Ten skład może dobrze namieszać w lidze. Trzymam kciuki i będę na każdym meczu.

Brym
odpowiada  Zdzichu
1 miesiąc temu

Namieszać to se możesz w gaciach żużelowy kiepie😀😀😀

Ass
1 miesiąc temu

Ogólna drożyzna spowoduje, że stadnion będzie świecił pustkami. Jeszcze 2 lata temu kibice marudziliby na ceny biletów ale na końcu i tak possliby na stadion. Dzisiaj jesteśmy w całkiem innej sytulacji ekonomicznej w polsce. Wszystko drożeje i ludzie zaczynają liczyć pieniądze. Zaczyna się oszczędzanie na zbędnych wydatkach i wyjście niedzielne na żuzel będzie jednym z nich. A przyszły rok pod względem inflacji zapowiada się gorzej niż rok obecny. Wyższe opłaty za media, kredyty, żywność, artykuły pierwszej potrzeby itp. Ludzie wybiorą mecz w tv niż na stadionie, a wiernych fanów ostrów ma za mało żeby zapełnić stadion. Do tego jeszcze niech Ostrów jeździ słabo i mamy po żużlu w ostrowie

Pan
odpowiada  Ass
1 miesiąc temu

Żywność nie zdrożeje do połowy przyszłego roku

Obywatel
odpowiada  Pan
1 miesiąc temu

Co za bzdury, przecież co tydzień drożeje,o ile nie częściej

Do Pan
odpowiada  Pan
1 miesiąc temu

Drożeć i tak będzie tylko nie będzie VAT.Zresztą osłona antykryzysowa obowiązuje od 1 lutego a żywność i tak drożeje. Jedyne co tanieje to siła robocza.

44
0
Napisz co o tym sądziszx