Mistrzostwa szkoły w pływaniu

Udostępnij
Tweet

Na krytej pływalni „Wodny Raj” odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w pływaniu o Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego. Głównym celem, jaki przyświecał organizatorom zawodów, była popularyzacja pływania jako czynnej rekreacji sportowej, spędzania czasu wolnego oraz konfrontacji swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji.

Impreza skierowana była do uczniów, którzy w ramach lekcji wychowania fizycznego uczą się lub doskonalą umiejętność pływania.

W zmaganiach wzięło udział 43 zawodników. Rywalizacja odbywała się na dystansie krótkim – 50 metrów wybranym stylem. Imprezę pływacką otworzył dyrektor szkoły – Przemysław Zimniak, który także na koniec zawodów pogratulował wyników i nagrodził zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Najlepszą pływaczką szkoły została Julia Parzeńska, natomiast najlepszym pływakiem Maciej Jędras. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale oraz okazałe puchary. Podczas zawodów panowała zdrowa rywalizacja pełna emocji, pozytywnej energii i dobrej zabawy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Szybowiec na Rynku? Byli ludzie z całego świata
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maratończyk
1 rok temu

Myśle, że wspaniałe czasy dla popularyzacji tej dyscypliny sportu właśnie się zaczynaja. W 3 lo ma kto dbać o to aby tak było. Pan Krystian Zybała to wspaniały trener pływania.

Pływak
1 rok temu

Czasy wielkich mistrzów pływackich 3 LO już się skończyły. Michał H., Michał Z. to tylko nieliczni, którzy osiągali sukcesy zostawiając kolegów za plecami.

2
0
Napisz co o tym sądziszx