Złoty Filip i brązowa Agata w tenisie stołowym

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy zawodnicy Tajfuna spotkali się na rozgrywkach w Poznani. Tam odbył się II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym.

Kategorię młodzików bezapelacyjnie wygrał Filip Pioch niepozostawiając złudzeń swoim rywalom kto jest obecnie najlepszym młodzikiem w wielkopolsce. Świetny turniej rozegrała również Agata Strzelczak, która zajęła 3 miejsce, przegrywając tylko jeden mecz w turnieju. Szóste miejsce wywalczył Tymon Kokot.

W II Grand Prix wystartowało 40 młodziczek i 56 młodzików. Filip Pioch uzyskał bezpośredni awans do Grand Prix Polski, a Agata Strzelczak i Tymon Kokot wystartują w eliminacjach do GP. Grand Prix Polski zostanie rozegrane w dniach od 25-27 listopada w Sępólnie Krajeńskim.

– Świetny występ naszych młodzików w Grand Prix Wielkopolski to nie przypadek. Nasi młodzi tenisiści dzięki swojej systematycznej i ciężkiej pracy podczas treningów pod opieką trenera Roberta Strzelczaka, kolejny raz potwierdzili swoje duże umiejętności, i że potrafią wygrywać w najważniejszych turniejach. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów przy tenisowych stołach – podkreśla Robert Strzelczak, trener ostrowskiego Tajfuna.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zawodnik
1 rok temu

Robert to przyzwoity gosc nie rozumiem tego wczesniejszego komentarza!!!

Piotrek
1 rok temu

trener Robert hahaaaaaaaaaa

2
0
Napisz co o tym sądziszx