Poznaliśmy ceny biletów na ekstraligę żużlową. Zaskoczeni?

Udostępnij
Tweet

Najlepsza żużlowa liga świata zawita od przyszłego sezonu do Ostrowa Wielkopolskiego. Na mecze PGE Ekstraligi na Stadionie Miejskim ostrowscy kibice czekali prawie ćwierć wieku. Już o 6 grudnia ruszy sprzedaż karnetów na mecze beniaminka PGE Ekstraligi. Pamiętajcie – awansowaliśmy dla Was do PGE Ekstraligi i w Waszej obecności chcemy ścigać się z najlepszymi!

TŻ Ostrovia informuje o cenach zarówno karnetów na wszystkie mecze rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, jak i biletów na pojedyncze spotkania ligowe, które obowiązywać będą w przyszłym roku.

Bilet normalny na mecz ligowy PGE Ekstraligi z udziałem ostrowskiej drużyny na Stadionie Miejskim kosztować będzie 60 złotych. Ulgowy, przysługujący uczniom/studentom w wieku od 10 do 25 lat z ważną legitymacją, a także kobietom oraz rencistom i emerytom kosztować będzie 40 złotych. Dzieci do lat 9 mają wstęp wolny. Osoby niepełnosprawne z I grupą inwalidzką zapłacą za bilet 5 złotych, a ich opiekun musi nabyć bilet ulgowy. Wstęp na trybunę główną na mecz ligowy kosztować będzie 100 złotych.

Ceny karnetów, obejmujące rundę zasadniczą rozgrywek PGE Ekstraligi kształtują się następująco: karnet normalny 360 złotych, ulgowy 240 złotych, a na trybunę główną 600 złotych. Karnet dla osoby niepełnosprawnej to koszt 20 złotych. Karnet VIP, który obejmuje cały sezon 2022 kosztuje 4000 złotych.

Warto podkreślić, że posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wejścia na stadion w przypadku, gdyby w przyszłym roku obowiązywały obostrzenia związane z pandemią COVID-19.

Karnety zwykłe obejmują rundę zasadniczą rozgrywek PGE Ekstraligi, bez U-24 Ekstraligi i innych zawodów kalendarzowych.

Sprzedaż karnetów ruszy 6 grudnia w biurze klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Karnet to świetny prezent pod choinkę. #OSTROpoSWOJE! Jedziemy razem w PGE Ekstralidze!

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sołtys
2 lat temu

zaskoczone to sa te influancery co chodziły na żużel żeby cyknąć fotkę jak ostovia wygrywała xd

.357
2 lat temu

Czy karnet obejmuje play offy? 😉

Bolek
2 lat temu

Ceny ok z karnetu wychodzi 45 wejście to jak najlepszą ligę świata nie ma tragedii

Ladacznica proboszcza
2 lat temu

Ksiondz wchodzi za free do strefy vip. Ma uklady z miejska wladza. A wy zryjcie gruz chocby

Mężczyzna
2 lat temu

Co to za segregacja płciowa. Dlaczego kobiety płacą mniej?

Karol3414
2 lat temu

@Mimi: nie wiem jak Ty, ale ja nie idę na żużel po to żeby sikać.

niezgodny
2 lat temu

50 normalny i 30 ulgowy byłoby OK.. ALE i tak obojętnie jaka byłaby cena i tak by było dla was źle .

andrzej
2 lat temu

Do @małolat: Gdzie Ty wystartujesz z taką kwotą na randkę z dziewczyna??? Biedronka ??? Dino??? Netto???

Mimi
2 lat temu

Zapłacić 60zl za bilet i sikać w toy toyu….. Kogoś kompletnie pogięło…. Na pierwsze 2,3 mecze ludzie przyjdą z ciekawości, później puste ławki , oj przepraszam już krzesełka hahaha….

Jasio
2 lat temu

Ceny sa OK, na wiosne 10-15% inflacji czyli za kilo cukru…pytanie o szczepionych i nieszczepionych , tych drugich juz nie bedzie…

20
0
Napisz co o tym sądziszx