OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kibice przywitali drużynę Stali Ostrów pod halą Arena (foto+wideo)

Koszykarze drużyny BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski wrócili po rozegraniu meczów w ramach fazy grupowej I rundy FIBA europe Cup. Zespół z Ostrowa może poszczycić się pokonaniem trzech czołowych zespołów z Portugalii, Węgrzech i Izraela. Dzięki czemu awansowali do kolejnego etapu, co uznawane jest przez znawców za największy, dotychczasowy sukces.

POLECANE NEWSY
17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zoran Sretenovic
10 miesięcy temu

miękka stal paprykarz zaszkodził???

Oh Me -Mahatma
10 miesięcy temu

edek czy jak ci tam dewiancie. Cieszysz się z literówki? Rewelacja, to typowe dla takich błaznów jak ty. Ciągle ten sam bełkot , widać po twoich wpisach ,że masz pusto w głowie i nic tego nie zmieni.

Do Oh Me-Mahatma
10 miesięcy temu

Sam napisałeś,że jesteś ,,ZEREM,, Cytuję Twoje zdanie ,,Możesz sobie zmieniać nicki dewiancie i tak jestem zerem” Dalsza dyskusja z ZEREM,to jak by ze śmieciem ! Twoje miejsce na składowisku w Zębcowie,bo tam miejsce na odpady o zerowej przydatności ! 😃

Oh Me -Mahatma
10 miesięcy temu

do Edek
Możesz sobie zmieniać nicki dewiancie i tak jestem zerem. Kiedy pojawiają się twoje wpisy, później wiele rzeczy mi ciebie przypomina, psia kupa na chodniku, kanał ściekowy, czy dz&wka pod latarnią.

Edek
10 miesięcy temu

Brawo! I to jest promocja miasta a nie rzóżelowy klub Aferovia z trenerem żulem pijakiem i preziem Liżmibutowskim gburem i chamem oraz kibicami z kiełbachą i sikami na całym Estadio de La Gruz….

Oli
10 miesięcy temu

Tylko Ovia 1909

Kibic
10 miesięcy temu

Gratulacje dla Stalówki. Brawo!!! A dla „obserwatora” informacja – jakby dawali mandaciki za głupotę to już byś był bankrutem.

Ostrowiak
10 miesięcy temu

To nie kibice tylko chuligani z racami.

Ostrowik
10 miesięcy temu

Ciekawe co na to stary trener

Do Obserwator
10 miesięcy temu

Chyba na Twój pusty łeb.

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x