Zaprezentowano drużynę TŻ Ostrovia na sezon 2020

Było momentami wesoło, bo ten zespół jest po prostu grupą świetnych kumpli, którzy mają wspólny cel – jechać jak najlepiej i dawać radość kibicom. Fani za ogromne emocje odwdzięczają się drużynie świetną frekwencją. Nie inaczej było w niedzielę w Galerii Ostrovia, gdzie tłum kibiców obejrzał prezentację Arged Malesa TŻ Ostrovia. Doping na koniec imprezy był namiastką tego, co czeka nas na kilka miesięcy na Stadionie Miejskim.

+

-Dziękujemy, że jesteście z nami, że tak licznie przyszliście na prezentację drużyny – podkreślał prezes Radosław Strzelczyk, dziękując kibicom za to, że po raz kolejny stworzyli świetną atmosferę. Fani, którzy przyszli do Galerii Ostrovia najpierw usłyszeli koncert grupy To All Units z Ostrowa Wielkopolskiego. Później na scenie pojawili się żużlowcy.

Do Ostrowa na prezentację przyjechała Anita Mazur, na co dzień dziennikarka Eleven Sports. – Jestem pod wrażeniem zarówno zainteresowania kibiców prezentacją, a przede wszystkim atmosferą, jaka panuje w zespole Mariusza Staszewskiego, który potrafi scalić tych doświadczonych przecież facetów w jedną, świetną drużynę – mówiła reporterka Eleven Sports.

Kibice zobaczyli nie tylko pierwszy zespół, w którym jest aż czterech wychowanków, ale także całą plejadę adeptów, trenujących w szkółce Mariusza Staszewskiego. W niedzielę z przyczyn osobistych w Ostrowie zabrakło Rafała Okoniewskiego, a także Sama Mastersa, który tradycyjnie o tej porze roku przebywa w Australii, gdzie przygotowuje się do mistrzostw swojej ojczyzny.

Pozostali reprezentanci Arged Malesa TŻ Ostrovia stawili się w Ostrowie i byli do dyspozycji kibiców i mediów. Rozdali mnóstwo autografów, pozowali do wspólnych zdjęć i udzielili sporo wywiadów.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
1
0
Napisz co o tym sądziszx