Półmaraton ICE MAT 2019 – fotorelacja

24 marca odbył się półmaraton ICE Mat. Około 600 zawodników wystartowało z ostrowskiego Rynku, by przebiec ulicami Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną, Ledóchowskiego i Śmigielskiego. Z powodu biegu były utrudnienia w ruchu w godzinach 12.30 – 15.30.

+

POLECANE NEWSY

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mefis
3 lat temu

Pieknie wyglądało miasto bez jezdzacych samochodów. oby jak najwięcej było takich biegów. ukłony w kierunku biegaczy bo dzięki Wam nie wyleciało wiele spalin do centrum miasta.a mohery co miały zablokowany dojazd do kościoła maja już zaliczona droge krzyzowa przed wielkanoca. będą mieli więcej czasu dla wnuków. brawo brawo organizatorzy

Ostrowianin
3 lat temu

a najlepsze jest to że trzy dni przed tym biegiem ulotki na klatkach w blokach rozwieszała……. Straż Miejska, czekać kiedy z Biedronki będą roznosić.

Obiektywny
3 lat temu

No tak. Trzeba mieć wieeeelki ból dupy patrząc że ktoś jest w stanie przebiec 21km a oni sami do spożywczaka samochodem … Cieszcie się że mieliście możliwość iść do kościoła na nogach a nie furmanką

Kibole cd.
3 lat temu

Mamy w d*pie Wasz jazgot i bzdęgolenie,piszcie sobie co chcecie p.prezydent nie zaszkodzicie ! Caryca była na żużlu,była na biegach.Będzie hala w niej koszykówka,piłka ręczna,będzie remont stadionu żużlowego,już trwa,będzie kompleks sportowy na stadionie za Parowozownią,będzie aquapark,jest lodowisko/skatepark,basen – wszystkich nas kiboli,zwolenników tych dyscyplin i obiektów – jest około 7 000 tyś. – poprzemy w wyborach p.Klimek i trzeci raz wygra ! W ubiegłym roku tak było !!! Będziemy głosowali,bez względu w jakiej lidze będą zespoły z Ostrowa ! A tacy malkontenci jak Wy – to margines ! Będziecie znowu wyli po wyborach ! Byliście odpadem przed ubiegłorocznymi wyborami,nic nie wskóraliście hejtem przeciwko p.Klimek – miała 20 tyś głosów ! I teraz jesteście próchnem !!!

Stefan
3 lat temu

Jak biegli ulicą to w domu mi prawie czipsy z miski wypadly i piwo sie rozlało taki hałas. Człowiek nie moze spokojnie całego dnia na kanapie poleżeć bo jakieś rozrywki sobie robią. Do lasu wewiórki gonić a nie po mieście ludzi drażnić.

Biegacz
3 lat temu

Uwielbiam czytać ten ból dupy kanapowych Januszów i Grażyn 😀 Jesteście cacy malutcy 🙂

Boos
3 lat temu

Jak dla mnie to w niedziele mogli zamknąć obwodnicę i tam mogli sobie pobiegać a nie utrudniają wszystkim dojazd do domu masakra

Do: "@Do Kamy 25 marca 2019, 7:08"
3 lat temu

Nie słyszałam o takim czyms np: w Japonii ,Senegalu,Peru,…

Kamy

Świat się nei kończy na Japonii, Senegalu i Peru…biedaku

do durni @ Imię
3 lat temu

Durniu ! Nie myl biegów przełajowych od biegów ulicznych ! Biegi uliczne maratony i półmaratony ,muszą się odbywać na powierzchniach utwardzonych – tak stanowią przepisy,aby były uznawane wyniki i ustanawiane rekordy krajowe i światowe !!! Dokładność wytyczenia trasy ! Dlatego maratony w Nowym Jorku, Londynie,Berlinie itp, od bywają się ulicami metropolii a nie na plantach w parkach,lasach – chyba,że są ulice utwardzone na tych terenach ! Taka rzeczywistość,więc durniu ,,powiedział co wiedział,, – nie wypowiadaj się,jak nie znasz zasad !

Karol
odpowiada  do durni @ Imię
3 lat temu

Bo na Piaskach nie ma utwardzonych ścieżek dla biegaczy i rowerzystów Durniu!

rowerzysta
odpowiada  do durni @ Imię
3 lat temu

No to wybrukować, wykostkować albo wyasfaltować dróżki w głębi lasu czy na polach i będą mogli sobie pobiegać na „powierzchniach utwardzonych”! Tylko lansu nie będzie……. Ale rekordy (głównie głupoty) będą!

Imię
3 lat temu

Nie wierzę, ale jaja – co trzeba mieć w głowie żeby zamiast np. lasu biegać niby dla „zdrowia” po obszczanym, śmierdzącym spalinami i dymem centrum miasta ?!
Mamy Piaski, wokół Ostrowa są różne lasy, pola to lepiej truć się i gnieździć w centrum haha

do durni !
odpowiada  Imię
3 lat temu

Nie myl durniu biegów przełajowych z biegami ulicznymi – maratony i półmaratony. Przepisy stanowią,aby ustanawiać wyniki i zaliczać rekordy muszą odbywać się na powierzchni twardej !!! Dlatego maratony w Nowym Jorku,Berlinie,Paryżu.Londynie itp. – odbywają się ulicami miast

43
0
Napisz co o tym sądziszx