Bardzo twarda Stal

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski zdecydowanie wygrała ze Polpharmą Starogard, bo aż 106:67. Ostrowski zespół okazał się o klasę zespołem lepszym.

W pierwszej kwarcie Kociewskie Diabły dotrzymywały jeszcze początkowo kroku ostrowianom, ale pomysłowość, konsekwencja i kultura gry były po stronie Stali i pierwsze dziesięć minut kończyło się jej prowadzeniem 27:16.

Ostre lanie zaczęło się w drugiej kwarcie przegranej 13:33! Polpharma bez pomysłu, nieskuteczna i bez ambicji. Chyba ten sezon skończył się już w głowach zawodników tak i to spotkanie w tym momencie było przegrane. Wynik po dwudziestu minutach brzmiał 60:29! dla Stali.

W trzeciej i czwartej kwarcie obraz gry nie zmienił się. Stal jeszcze podkręciła wynik, ostatecznie wygrywając 39 punktami.

Dawno takiego lania nie było w hali Kociewskich Diabłów. Szkoda kibiców. Ich miny świadczyły o wszystkim.

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli!