BM Slam Stal rozwiązało umowę na sprzedaż hali

Udostępnij
Tweet

Wygląda na to, że nie dojdzie do remontu hali przy Kusocińskiego 1 na potrzeby gry zespołu BM Slam Stal w ekstraklasie. Dwie strony tj. BM Slam Stal reprezentowana przez Pawła Matuszewskiego oraz KS Stal reprezentowana przez Krystianę Drozd, nie doszły do porozumienia. Poniżej prezentujemy oświadczenie.

+

Oświadczenie BM Slam Stali: „Informujemy, że mimo wielu prób porozumienia z Klubem Sportowym „Stal” sprawa uregulowania użytkowania hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 1 nie została pozytywnie rozstrzygnięta ze względu na brak dobrej woli jednej ze stron.

W związku z tym zmuszeni zostaliśmy do rozwiązania umowy przedwstępnej zawartej z Centrum Rozwoju Komunalnego SA na sprzedaż obiektu przy ul. Kusocińskiego 1.
Mimo szeregu spotkań i rozmów przeprowadzonych przez prezesa BM SLAM Pawła Matuszewskiego z prezes KS Stal Krystianą Drozd nie udało się wypracować kompromisu w sprawie
wcześniejszego zakończenia użytkowania hali przez KS STAL. Nie udało się to także w drodze mediacji przy udziale CRK SA, mimo gotowości do dużych ustępstw na rzecz KS STAL z naszej strony.

Naszym zdaniem KS STAL nigdy nie stworzyła warunków do rozpoczęcia negocjacji, bo nie doszło nawet do merytorycznych rozmów w tym zakresie. Rozpoczęcie takich rozmów
warunkowała spełnieniem swoich żądań w zakresie niezwiązanym ze skróceniem okresu użytkowania hali. Podczas licznych spotkań prezes Krystiana Drozd stawiała nam nieuzasadnione ekonomiczne żądania zapłaty na rzecz jej klubu kwoty blisko 1 mln zł.

W sytuacji braku chęci wypracowania kompromisu Zarząd BM SLAM nie widzi dalszej możliwości prowadzenia rozmów z KS STAL, o czym poinformował zainteresowaną stronę.”

Wygląda na to, że hala nie powstanie. Dalsza gra w hali Gimnazjum nr 1 przy ul. Wrocławskiej będzie uzależniona od decyzji władz PLK.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rolnik
6 lat temu

Gospodarze przekonali się jak działają ZM BM Kobylin i przestali sprzedawać żywiec to nagle Pan Matuszewski zaczął kombinować bo brakło łatwych pieniędzy które zarabiał na rolnikach. (Różnie z tą wagą bywało nie wspominając o kontraktach.)

Ytcrwgh
6 lat temu

Krysia zapłać zaległe rachunki za media ,a później się wypowiadaj

jordan michał
6 lat temu

Tu w tym mieście nic nie bedzie tzn.hali , remontu stadionu czy fabryki zakładu pracy nowego tu tylko sie robi same pierdoły typu lodowisko 3,5 mln czy jakies centrum przesiadkowe nie wiadomo po co to drogie a co tam jak nie ze swoich oieniedzy to można wszystko czym my ostrowianie mozemy sie pochwalic przed innymi miastami ….. niczym priorytetem dla miasta powinna byc hala widowiskowo sportowa oraz stadion te obiekty piwinny byc wizytowka miasta i myslec głowami jak je wykorzystac ale co tam urzedasy i działacze wiedza lepiej

Klient
6 lat temu

Dla mnie najważniejsze, żeby kosz był co tydzień dokładnie wypróżniony.

19
0
Napisz co o tym sądziszx