BM Slam Stal wygrywa w Gliwicach

Drużyna BM Slam Stal wygrała w środę z GTK Gliwice 92:83. I choć przez pierwszą połowę ostrowski zespół wypracował przewagę, to w trzeciej kwarcie dali gospodarzom odzyskać wiarę w zwycięstwo.

+

Pierwsze 18 minut pierwszej kwarty było wymarzone. Ostrowski zespół uzyskał dwudziesto-punktowe prowadzenie. Na dwie minuty przed końcem wszystko stanęło jak za sprawą jakiejś klątwy. Gliwiccy koszykarze zaczęli odrabiać straty. Przed końcem 3 kwarty objęli nawet prowadzenie.

Dzięki ambitnej grze D. Richardsona i K. Pinkeya, BM Slam Stal zaczęło odrabiać stratę. Zawodnicy GTK Gliwice pod koniec meczu nie wykorzystywali swoich szans i ostatecznie przegrali dziewięcioma punktami.

GTK Gliwice – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 83:92 (17:28, 21:23, 30:18, 15:23)

GTK Gliwice: Quinton Hooker 21, Maverick Morgan 18, Robert Skibniewski 13, Jonathan Williams 11, Lukas Palyza 8, Marcin Salamonik 4, Kacper Radwański 4, Damian Pieloch 2, Łukasz Ratajczak 2, Marek Piechowicz 0.

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
: Jure Skifić 18, D.J. Richardson 17, Adam Łapeta 14, Kevinn Pinkney 10, Aaron Johnson 9, Michał Chyliński 6, Łukasz Majewski 6, Tomasz Ochońko 5, Mateusz Kostrzewski 4, Grzegorz Surmacz 3.

W sobotę BM Slam Stal wystąpi we własnej hali. Podejmować będzie zespół Rosy Radom. Ruszyła już sprzedaż biletów na ten ciekawie zapowiadający się mecz. Wejściówki zarówno dzisiaj, jak i w czwartek oraz piątek można nabywać w siedzibie klubu w godzinach od 9 do 16. W dniu meczu sprzedaż biletów w hali przy Wrocławskiej od godziny 16.30. Zapraszamy