Czy „za parowozownią” powstanie kompleks piłkarski?

Udostępnij
Tweet

List intencyjny został podpisany pomiędzy prezydent Ostrowa Wlkp., a właścicielem gruntu, na którym znajduje się część boiska „za parowozownią”. Porozumienie to określa chęć zbycia terenu przez właściciela, a z drugiej strony chęć jego nabycia przez miasto. Ustalona została również kwota tej transakcji oraz forma płatności. Mamy zatem zielone światło do starań o wymarzony kompleks piłkarski w naszym mieście. Kolejnym ruchem będzie wystąpienie do Rady Miejskiej o zakup tego terenu.

+

Jak mówi właściciel gruntu, o jego sprzedaży rozmawia z władzami miasta już od dziesięciu lat i ciągle były to rozmowy bezowocne. Do tej pory nie pokuszono się nawet o wykonanie wyceny tych działek. – Głęboko wierzę, że nasze dzisiejsze porozumienie istotnie przyczyni się do powstania w Ostrowie nowoczesnego kompleksu piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia. Zrobiliśmy krok w dobrym kierunku. – przekonuje prezydent Beata Klimek.

Radosław Torzyński skomentował tę informację w ten sposób, że za jego prezydenckiej kadencji również ustalono cenę (zgodzono się na cenę właściciela) po czym właściciel wycofał się z transakcji. Torzyński życzy aby tym razem udało się ten teren kupić.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janusz
6 lat temu

DO „Zaxa”-jak prymitywnym trzeba być człowiekiem ,żeby pisać takie głupoty.Forum internetowe powinno służyć wymianie poglądów a nie zamieszczaniu wypowiedzi kretynów.

Zaxa
6 lat temu

Zaorać to i posadzić kukurydzę.

Sędzia kalosz.
6 lat temu

Proponuje znaleźć kompromis. Miasto zasponsoruje płytę boiska do haratania w gałe a na obrzeżach w jeden dzień zrobić giełdę samochodową i obiekt się szybko wróci. 35zl od auta x 1000 samochodów =35000 tygodniowo plus z 5 tysi z budek z kebabem i od handlarzy plakiem i dywanikami i robi się 160000 tysiecy/m-c. Zarobić dobrą kasę i doinwestowac w mlodych zdolnych ( a takich nie nie brakuje) żeby stworzyć im lepsze warunki niż my mieliśmy.

75thecrow
6 lat temu

Trzymam kciuki aby się udało wiele fajnych wspomnień mam z tym miejscem, dobrze wspominam starą drewnianą trybunę miała swój klimat, mam nadzieję że ten teren zostanie wykorzystany na obiekty sportowe a nie na następne markety

stara
6 lat temu

tylko nie to… to najlepsza miejscowka na piwko w plenerze

stary
odpowiada  stara
6 lat temu

Właśnie myślą o naszym hobby i budują na narożniku market…

podatnik
6 lat temu

Torzyński postawiłby tam Biedronkę a Urbaniak fontannę i garaż do pociagu ciagnika.

Janusz
6 lat temu

To jest kompromitacja wszystkich poprzednich Prezydentów a w największym stopniu Zarządu „Ostrovii:Brawo p.Prezydent Klimek i radni.

mieszkanka
odpowiada  Janusz
6 lat temu

Ino kasy na to ni ma

Zdzichu
6 lat temu

I tak ujawnił się szef wszystkich boiskowych szefów

Mieszkaniec
6 lat temu

Czyli wszystko jest tylko taki drobiazg – kasy w projekcie budżetu na 2018 rok na to nie ma.

maras
6 lat temu

Oby się udało

12
0
Napisz co o tym sądziszx