OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pogoda niełaskawa dla basenu. Jutro ponowne otwarcie

Basen Miejski w Ostrowie Wlkp. hucznie otwarto 23 czerwca. Dzień później odwiedziło go około 70 osób. Natomiast w niedzielę trudno było się swobodnie poruszać z uwagi na bardzo dużą frekwencję. Pogoda w kolejnych dniach nie była łaskawa dla basenu, dlatego też przychodziły na niego pojedyncze osoby. 

+

Podjęto decyzję o zamykaniu obiektu w dniach, gdy prognoza wskazuje, że ilość korzystających będzie mniejsza od członków obsługi. Chodzi o ograniczenie kosztów funkcjonowania basenu. Basen na siebie nie zarobiłby. W minioną niedzielę był tylko jeden klient, który przygotowywał się do zawodów pływackich. Wokół niego stało kilku ratowników.

Na szczęście prognozy zapowiadają poprawę pogody i już od jutra basen miejski “Olimpijska” będzie ponownie otwarty dla wszystkich chętnych.

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bobik
3 lat temu

A na fontance Urbaniaka full dzieciaków. Musi boleć bo krytyki radnej Klimek nie było końca.

JONAS
3 lat temu

Ile mamy lata i ciepłych dni w roku,ci nasi radni mają tępe mózgi ,gdyby to było w zabudowie można by korzystać cały rok a tak parę tygodni w roku, i znów pieniążki w błoto poszły.Szkoda bo taki kryty basen na pewno w Ostrowie by się przydał.

Piotr
3 lat temu

Mam wrażenie, że połowa wypowiadających się nie była na tym basenie. Szkoda, że tak wygląda z tą frekwencją. Obiekt jest świetny i niech mi nikt nie mówi, że trzeba było kryty aquapark zrobić bo przyjemność korzystania z odkrytego obiektu z podgrzewaną wodą jak ten “nasz” a z krytego aquaparku jest nie porównywalna. Kto był ten wie. Nawet podczas kiepskiej pogody dużo lepiej się pływa niż wdychając chlorowe opary na krytej pływalni.
Nie zgodzę się z opinią że jest za płytko, Dno nie przeszkadza w pływaniu (chyba, że ktoś nie potrafi pływać …), a nawet podczas wskakiwania ze słupków.
Może rzeczywiście drobna korekta cennika by się przydała. Przychylam się do pomysłu dot. 3-latków, to rzeczywiście chore żeby musiały płacić. Ale to taka polska przypadłość z tym kasowaniem za dzieciaki. Z drugiej jednak strony za 15zł możesz moczyć tyłek cały dzień. W takim “Wodnym Raju” np. tylko przez 1,5h.:)
Jeżeli chcesz zrobić sobie bardziej rozbudowany czasowo trening to na pewno się opłaci.

suzuki
odpowiada  hehe
3 lat temu

He He, Ostrzeszów, Kalisz, Krotoszyn, Leszno, Gniezno, Bydgoszcz, Gorzów ,Syców Szczawno Zdrój .He He

Is
odpowiada  hehe
3 lat temu

Trzebnica ośle

os
3 lat temu

To było do przewidzenia miało być dobrze a wyszło jak zwykle

Mieszkaniec
3 lat temu

Ceny trzeba zmienić dziecko dwuletnie 13 zł to jest chore !!!! Dzieci do 3 lat za darmo powinny wchodzić .

( ͡º ͜ʖ͡º)
odpowiada  chachmęciorz
3 lat temu

Oj nie dobrze jak ci śmierdzi pępek dupą wołową ,oj nie dobrze..Nie wkładaj palcy gdzie nie trzeba a może to wydarzenie zepsuło ci ciężkie dzieciństwo?

hehe
odpowiada  suzuki
3 lat temu

Które miasto ?

podatnik z pis.... .uaru
3 lat temu

Radnych zmusić pod nadzorem policji do przymusowej kąpielki w dni deszczowe

38
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x